Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túl szép nőktől félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl szép nőktől félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Nagyon szépnek tartanak az emberek, nem csak a barátaim, hanem ismerősök, idegenek is. Tinderen ismerkedem, de nagyon kevés embert húzok jobbra (kb 100-ból 2), és általában az összessel matchelek. Ennek ellenére nem szokott minden matchem rám írni, aki meg rám ír és találkozni szeretne, azzal találkozom szívesen (ha beszélgetés alapján megvan a kölcsönös szimpátia), viszont a randin nagyon sokszor zavarban vannak a férfiak, elég tesze-tosza az egész vibe, kínos csendek stb. Nekem megvan specifikusan, hogy milyen típusú férfit keresek, határozott elképzeléseim vannak ismerkedés terén, viszont fordítva nem ezt tapasztalatom. Mintha félnének tőlem a férfiak, vagy jobb szó inkább, hogy tartanak tőlem, pedig egyáltalán nem vagyok nyomulós, sőt, magamtól sosem kezdeményezek. Tanult, értelmes nőnek tartom magam, jó karrierem van, mégsem sikerül párt találnom. Velem van a baj? Ha igen, min kéne változtatnom?

25N



2022. dec. 25. 12:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
89%

Úristen, velem ugyanez van!

Nagyon nehéz így kapcsolatot találni amugy, de néha összejön és akkor tudod, hogy tényleg egy férfival jöttél össze

2022. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon.

Mert tudom, hogy úgysem leszek elég, egy gyönyörű nőnek.

Aki nem tetszik, az meg nem kell.

Így aztán sajnos egyelőre maradok egyedül.

Addig, amíg esetleg egy szép nő nem kezdeményez, és nem szed föl.

Mert ugye az már úgy egész más. Ha ő nyomul, az egész más, hisz nyilván szimpi vagyok neki.

Ez a tudat már önbizalmat ad.


Sok férfinek, a szép csinos, jó megjelenésű nő, az maga a csoda.

Drága, aranyos, kedves csinos kis nők. Most hozzátok szólok.

Olyan jó nektek.

Bevallom, picit talán férfiként még irígy is vagyok kicsit, hisz ti kényetekre kedvetekre válogathattok.


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek.

A magányosak pedig ne szomorkodjanak.

Holnap új napra ébredünk. Hátha tartogat valamit.

Én minden reggel így ébredek.

2022. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
17%
Kamu. Jó csajok nem Tindereznek. Viszont inkább egészében kellene vizsgálni a kérdést: tegyük fel, hogy van egy szép lány, aki jó családba született, van jó végzettsége, állása. Magyarországon ki próbálkozik az ilyeneknél? Bármilyen pasit megeszik reggelire. Persze, vannak pasik, akik pénzesek, szintén jó családba születtek, na és? Nem is kérdés, hogy ki fogja hordani a nadrágot a kapcsolatban. És azért Magyarországon annyira nem minőségi a férfi-felhozatal, ha egy (fiatal) csávónak pénze van, akkor azt bizony a családja rakta alá.
2022. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy "túl szép". Valószínűleg ez a szadoruha az, ami miatt nem túl bátrak.
2022. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes módon én egy (számomra) nagyon szép nővel sokkal fesztelenebbül tudok beszélgetni. Az "esélytelenek biztos nyugalmával". És volt már úgy - ha nem is sokszor, hogy kialakult egy laza, kötetlen kommunikáció amiből kicsit több is lett idővel.

50+/Ffi

2022. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
50%

45.

Juj de jó neked. Na ez már tényleg a csoda kategória.

50+???

Én is sajnod már itt tartok.

Szinte telhesen lehetetlen az ismerkedés.

2022. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
50%

#46.

Nem egyszerű, az tény. De azért nem lehetetlen :) És tényleg így van. Ha úgy beszélgetek egy szép nővel, hogy "nem akarok tőle semmit mert úgy érzem nem lenne semmi esélyem" akkor el tudom engedni magam. És van amikor pont ez kelti fel az illető nő, lány érdeklődését. Hogy nem egy szereplést lát, hanem azt aki én vagyok. :) (45)

2022. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
67%

47.

Akkor én is így cselekszem.

Ez egyébként teljesen megfelel az életnek.

Hisz azt mondják, hogy akkor akadsz össze valakivel, amikor abszolút nem tervezed, amikor nemis készülsz rá, amikor megse fordul a fejedben.

Én egyébként hiszek ebben.

46#

2022. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
Én az olyanoknál nem próbalkoznék,akik jól néznek ki ,okosak és még nincsen párjuk
2022. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
49%

Küldhetsz nekem is képet

Bp

2022. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!