Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túl szép nőktől félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl szép nőktől félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Nagyon szépnek tartanak az emberek, nem csak a barátaim, hanem ismerősök, idegenek is. Tinderen ismerkedem, de nagyon kevés embert húzok jobbra (kb 100-ból 2), és általában az összessel matchelek. Ennek ellenére nem szokott minden matchem rám írni, aki meg rám ír és találkozni szeretne, azzal találkozom szívesen (ha beszélgetés alapján megvan a kölcsönös szimpátia), viszont a randin nagyon sokszor zavarban vannak a férfiak, elég tesze-tosza az egész vibe, kínos csendek stb. Nekem megvan specifikusan, hogy milyen típusú férfit keresek, határozott elképzeléseim vannak ismerkedés terén, viszont fordítva nem ezt tapasztalatom. Mintha félnének tőlem a férfiak, vagy jobb szó inkább, hogy tartanak tőlem, pedig egyáltalán nem vagyok nyomulós, sőt, magamtól sosem kezdeményezek. Tanult, értelmes nőnek tartom magam, jó karrierem van, mégsem sikerül párt találnom. Velem van a baj? Ha igen, min kéne változtatnom?

25N



2022. dec. 25. 12:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
66%
#29 Nem, ő tényleg átlagos, csinos, de átlagos. Csak gondolom a sok kanos nagyon nyomja neki, ő meg elhiszi. :)
2022. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a kép.


Miskolci vagyok.

2022. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Ha van még abból a képből én is szívesen megnéznélek!

Bp. Férfi

2022. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
68%

Küldhetsz nekem is képet, kíváncsi lettem én is. (Budapest)


A kérdésre pedig a válasz: általánosságban félnek a férfiak a túl szép nőktől.

2022. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges, bár a szép lányoknak is megvan a férfi megfelelőjük, tehát biztos van, aki nem félne tőled.

Saját példa: Én olyan kicsivel átlag felettinek tartom magam, 10/7 körül (21N) és nekem is volt olyan, hogy amikor nagyon helyes srácokkal ismerkedtem (izmos, jól öltözködik, magabiztos, tipikusan az a fajta, akit megjegyzel, ha látod az utcán), akkor úgy éreztem, hogy hű, nekik több mindent el kell néznem, mert ekkora szerencsém lehet nem lesz többet. Meg valahogy tudat alatt őket helyeztem hatalmi helyzetbe, alárendeltem magam nekik, pedig én se vagyok előnytelen külsejű és szerintem a személyiségem se rossz.


Amire ki akarok lyukadni az az, hogy lehet, hogy a pasik is hasonlóan éreznek veled, csak mivel ott nekik kellene kezdeményezni, és irányítani az ismerkedést, ezek az érzések miatt meg se próbálják, vagy nem veszik komolyan a dolgot mert ah, úgyse jöhet össze.

2022. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 mikeXxX ***** válasza:
0%
Szia ! Elsősorban ott a baj hogy tinderen ismerkedsz ami köztudottan kb egy szexpartnerkereső ! Nagyon règen èn is használtam de annyi kiègett nő van ott mint sehol máshol ebből azt gondolom hogy fèrfi tèren is hasonló helyzet lehet . Valamint ahogy te is írtad túl válogatós is vagy ez lehet a másik probléma főleg .
2022. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

36

Ahhoz képest, hogy szexpartnerkereső (ami egyébként nem igaz, randiapp a neve hivatalosan is, amiből mémeg bármi lehet), a baráti köröm több, mint fele ott ismerte meg a párját.

2022. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder tényleg elég gáz lett mostanság (pedig 2,5 éve ott ismerkedtem meg az exemmel).

A Bumble-t inkább ajánlom, ott némileg melósabb az ismerkedés (lány írhat csak először, első üzenetváltásnak 48 órán belül meg kell történnie, vagy törlődik a match), ezért komolyabbak a fentlévő emberek szándékai is. Mostani párommal Bumble-n kezdtem el beszélni.

2022. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 mikeXxX ***** válasza:
42%
37# Volt ott normális nő is de a legtöbben csak szexpartnert kerestek annak ellenére is hogy mindig úgy kezdtem a beszélgetést hogy monogám kapcsolatot keresek ennek ellenére randi vègèn egyből ágyba akartak menni sokan vagy èpp azt sèrelmeztèk mièrt nem nyomulok azonnal rájuk mint a "többiek" csak puszta szűrő sok nőnek hogy monogám embert akar azèrt mert így lesz barátság extrákkal kapcsolata ami neki kènyelmes .
2022. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz ide is, adok őszinte választ, és nem ismerkedési szándékkal, az igazából kizárt!

Pásztó.

2022. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!