Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan alkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan alkoholista palival, aki nem tervez leállni és folyamatosan inni akar ha hozzájut? Megbocsátható egy ilyen szenvedély?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, 13. éve alkoholista.
2022. dec. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2022. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nem. Nem tudnék benne megbízni. Gyereket szülni meg végképp nem.

Gondold végig.. A pia a legfontosabb, a gyerek helyett piára költenéd, ha eszméletlenül berugsz megversz? A gyereket is?

Egyáltalán tervezed a gyerekeidet legalább eltartani?

Egyáltalán nem nyújt biztos jövőképet.

Ráadásul büdös alkohol szaguk van az alkoholistának. Ápolni meg biztos nem ápolgatnám, hogy jajj szegény kihányta a belét is.

Egy papuccsal ütném agyon.

De ez az én személyes véleményem... Lehet agresszív vagyok és rasszista jellemű, de számomra egyáltalán nem elfogadott.

2022. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Max egy másik alkesz
2022. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig bírtam egy ilyen sráccal. Tegnapelőtt szakítottam vele. Állandóan ivott, le sem tojt. Mindig a haverok, az ital. Ő állította le tudja tenni stb. Hát nem. A szex sem volt jó mert ha sokat ivott akkor nem állt rendesen a szerszáma. 22 éves srácról van szó.
2022. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran iszol? A csajjal is innal? Vagy csak baratokkal és egyedül is? És sört inkabb?
2022. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!