Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztunk, randiztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk, randiztunk a fiúval, azóta folyamatosan írkál de új randit nem ajánlott fel? Bővebben

Figyelt kérdés

Én kezdeményeztem nála egy buliban, akkor jól elbeszélgettünk. 2 hét múlva hívott csak randira.

Azóta nsgyon-nagyon sokat ír, én is neki vissza, de meg se említette hogy találkozhatnánk újra... Nem értem ezt a kettősséget.

24L


2022. máj. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Mennyire tapasztalatlan? Lehet az a baj hogy annyira nem tudja mikor kéne randi.
2022. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted a másik 6 lánynak akivel párhuzamosan randizgat/írkál mikor van ideje? Nem te vagy a prioritási sorrend elején.
2022. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Vagy van nője, vagy twnyleg több vas van es nem te vagy a prioritás.
2022. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamiért nem érdekled.


Érdekes, hogy van egy - viszonylag friss - ismeretségem egy férfival.


Mostanában szokott előfordulni, hogy magától ajánlja: találkozzunk kettesben. Ez kb. havi szintű találkozót fog jelenteni az elmondása alapján. (Istennel kapcsolatos, hittérítői dolgok érdeklik.)


Nagyon félénk, nagyon visszahúzódó, bizalmatlan. Első látásra annak idején nagyon szimpatikusnak tűnt nekem (másfél éves ismeretség, a COVID második hullámának idején ismertem meg szabadtéri, 4 fős társaságban.)


Én nem sürgetek semmit vele kapcsolatban, mert már van ilyen félénk férfiakkal viszonylag "sok" tapasztalatom. Ők sem maradnak mindvégig ilyen "kagylóhéjban" idővel leomlasztják a falaikat maguk körül...


A kérdésre visszatérve: lehet bizonytalan is. Érdekled is, meg nem is. Ha még nagyon fiatal sokat változhat később a személyisége.

2022. máj. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
29 éves a férfi
2022. máj. 8. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát: 29 éves.


Valószínűleg felvetődött benne akár a családalapítás gondolata is, és a tennivalói között erőszakosan visszatolakodik az "anyagiak" kérdése.


Rákérdezhetsz szerintem, hogy megelőlegezné-e neked a bizalmat egy fontos kérdésben. Venne-e bátorságot az őszinteséghez?


Lépjél nyugodtan! A férfiak eléggé vissza tudnak húzódni, ha komollyá alakulnának a dolgok. (Persze nem minden esetben, de ki tudja...)

2022. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!