Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnem megkerdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem megkerdezni, hogy szerintetek ez a viselkedes a reszeröl normalis? Es mit lehet ezzel a helyzettel kezdjek?

Figyelt kérdés
Tanfolyamokat tartok es a munkahelyemen van egy hazmester, akivel mostanaban minden nap talalkozom. Üvegajto van a teremben ahol dolgozom, igy kivülröl be lehet latni. Ö minden nap odajön extra kiterövel az üveghez es integet be nekem es mosolyog ram, miközben en dolgozom. Nagyon figyelmes, ha ottfelejtek valamimet, masnap utanam hozza es mindig megkerdi, hogy minden rendben van-e. Mostanaban tovabb lepett es olyanokat is mondott nekem, hogyha fazom ö fölmelegithet, illetve bejöhetünk vasarnap csak ketten fenymasolni es hogy en mar igy gyönyörü vagyok, ahogy vagyok. En eddig ezeket humorral reagaltam le.Kacsingatni is szokott ram. Egyszer mondtam neki, hogy koncertre megyek, megkerdezte, hogy es mi mikor megyünk. Kerdeztem hova? Azt mondta, hat ahova ma megyek en. Mondtam, hogy de hat az ma van, neki meg nincs ideje most. Reakcioja az volt, hogy ja vagy ugy. Es ennyiben hagyta. Rengeteget viccelödtünk idaig. Aztan engem elkezdett zavarni, hogy nem halad tovabb a dolog es egyszer viccesen mondtam neki, követem ahova megy es a szembe levö barba vette az iranyt. Mondtam ok, mikor megyünk es megkomolyodva közölte, hogy munka utan. De utana nem hozta elö a temat többet es nem lett belöle semmi, de ugyanugy folytatodott a flörtöles es viccelödes. 2 hete megkerdezte a liftben, hogy penteken ö delutanos es en nem jövök csak delelött, ugye? Tudja mikor dolgozom, es hogy delutan nem vagyok ott, ugyhogy kaptam az alkalmon es azt valaszoltam sajnos nem, de ha szeretne jöhetek. Erre nem valaszolt csak elköszönt es ott akart hagyni. Majd mondtam neki, hogy akkor hetvegen erre megint elköszönt en meg meg annyit mondtam neki, hogy nem akarod ezek szerint. Megint egy szia volt a reakcioja es otthagyott. Nekem ez nagyon roszul esett. Ezek utan ö ugyanugy keresi a tarsasagomat. Direkt mindent megtesz, hogy felhivja a figyelmem magara. Viccelödni akar es ugy tesz, mintha nem is törtent volna meg a kerdesem a liftben. En mar nem viccelödök ezek utan komoly lettem vele es nem flörtölök. De nagyon idegesit ez a helyzet, mert erzelmeket taplalok mar iranyaba es rengeteg energiat sziv el tölem ez a viselkedese.
2022. dec. 18. 12:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A korotokat lehet tudni?
2022. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

9. Azóta amióta a valóságnak köze sincs a gyakori kérdésekhez.

Azóta amióta a gondnok, mint látod flörtöl, vicceskedik, beszélget.

2022. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
En 35 eves vagyok vagyok ö ötvenvalamennyi.. lehet
2022. dec. 18. 13:58
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"En is arra gondoltam, hogy megmondom neki, hogy nem volt tiszteletteljes viselkedes velem szemben, hogy valasz nelkül otthagyott a liftben. Es hogy mit akar tisztazzuk le. Szerintetek ez jo lenne?


Szerintem ha van valakiben tartás és önérzet, akkor nő létére nem áll neki számonkérni valakit, aki flörtöl vele, de randizni soha nem hívja el.


A helyedben ezentúl csak visszaköszönnék neki, ha meg flörtölget újra, mosolyogva továbbállnék egy szó nélkül, ahogy ő tette a liftben.

2022. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Jo hogy nem a takarito bacsira allsz ra.. nemi apa komplexszusod lehet szerintem.
2022. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15: ha elolvastad volna normalisan en senkire nem alltam ra, hanem a hazmester allt ram. Es a valaszodnak semmi hazsna, vagy ertelme, csak sertegetes.
2022. dec. 18. 15:17
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarna tőled bármi komolyat, akkor már lépett volna irányodba.Valami oknál fogva nem szeretne flörtölésnél többet tőled,ezt sajnos el kell fogadnod.

Egyébként attól,hogy mások nem tudnak róla,még lehet bármilyen jellegű kapcsolatban.Illetve lehet,hogy a korkülönbség is zavarhatja,mint észérv,hiszen valljuk be,az nem kevés, egy generációnyi szinte.Kicsit úgy jönne ki a dolog,mintha a saját lányát kísérné koncertre,vagy bújna vele ágyba.Ne érts félre,az én párom is idősebb nálam jóval,én meg korodbeli vagyok,de van,akit zavar ez.Talán ezért is nem mer,vagy nem akar szintet lépni.

A másik dolog,hogy van,aki játéknak fogja fel és beéri ennyivel.

Igazából nincs mit kérdezned tőle,nem hívott randira,szóval csak szép csendben engedd el, ennyi...

2022. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján, ez egy kissé hibbant, vicceskedő ember. Vannak ilyenek bőven, ne vedd komolyan. Számon meg végképp ne kérd, azzal magadat alázod. Nagyon ki lehetsz éhezve, ha a hibbant házmester, akit ráadásul a takarítònő etet ennyire lázba hozott. 😃 Szerintem engedd el a sztorit, legközelebb mikor ezt csinálja ne állj le vele, viselkedj közömbös mòdon.
2022. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért csinálják ezt,mert flörtölni szeret addig amíg nincs követkkezménye.Vagy úgy gondolja mivel jóval fiatalabb vagy,csak viccelsz vele.
2022. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen az eddigi hasznos valaszokat!
2022. dec. 19. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!