Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki mibol vette eszre idoben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mibol vette eszre idoben (ismerkedesnel,talalkozasnal ,levelezesnel) a pasirol,h bantalmazo kapcsolat lenne belole?

Figyelt kérdés

Ez a minisorozat nagyon szemleletesen megtanitja,h h ismerjuk frl,ha bantalmazo egy kapcsolat!!! En is ebbol tudtam meg,h voltak bantalmazo kapcsolataim es orulok,h vege lett!



[link]

[link]



[link]



[link]


[link]


[link]



Nezzetek vegig es mondjatok peldakat a sajat eletetekbol!!



#bántalmazó kapcsolat #Szeretetkert Youtube #dr Pinzcy Katalin #Az arto kapcsolat idoben valo felismerese #Tudsz-e tanulni mas karan #Lehet,h te is ilyenben vagy benne
2022. dec. 7. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Még nem az, de akár azzá is válhat. Egyes megnyilvánulása alapján úgy érzem, valami elképesztő agresszió lappang férjemben. Nem egy kiabálós fajta, sőt, birkatürelmű...de mikor pl. filmben olyan szitut látunk, olyankor a reakciója: "hopp egy pofon neki és meg van oldva."

Tehát hogy pofonnal higgassza le a férfi a nőt, vagy azzal intézze el a helyzetet a férfi.

Bár már 15 éve együtt vagyunk, és még nem jött a felszínre, tehát bízom benne, marad is benne csak a mélyben.

Csak mikor erre rádöbbentem, észre vettem, úgymond már késő volt.

2022. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Az nem agresszió szerintem .. azert mindenre ne huzzuk ra.. ha en nevetek a horror filmek eggyes jelenetein akkorbmeg szociopata vagyok mert kinevetem az aldozatot ? Ne!
2022. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elutasítottam egy fiút meg fiatalon. Egyszer talalkoztunk, beültünk valahova beszelgetni, többet nem.

Volt pár dolog ami nagyon furcsa volt vele kapcsolatban. Az egyik amikor megadtam a telefonszamom, kb. negyedóránként hivogatott ami elég riasztó volt. A másik, hogy miután mondtam, hogy nem szeretnék vele találkozni, lehordott mindennek, érdekes azt megelőzően tündérien viselkedett.

2022. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egyik ilyen pasinál arra figyeltem fel, hogy ültünk az asztalnál társaságban és amikor valaki mondott valamit, ami nem egyezett az ö véleményével, akkor úgy próbálta a saját igazát érvényesíteni, hogy felállt és a másik ember felé (fölé is, mert ugye a másik ült) hajolva mondta a magáét, mintha rá akarná borítani az asztalt. Szóval fizikailag is mutatta, hogy "hülyeséget beszélsz, nekem van igazam".
ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!