Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap randiztam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy lánnyal, azóta egy szavakban vagy tőmondatokban válaszol Messengerren. Ez gondolom azt jelenti, hogy részéről ennyi volt az ismerkedés nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Igen. Ők a legalja. Bár csoda, hogy egyáltalán a randira elment ilyen hozzáállással.


Kihalunk a francba. Ők fognak majd szülni? Akár csak egyet is? Dehogy. Végünk van.

2022. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Vagy ennyi volt, vagy ez a játszma része, hogy próbára akar tenni. Ismerem ezt. A barinőkkel visítozva röhögnek a próbálkozó pasin, miközben már két másikkal dugnak. Dobd ki szó nélkül!
2022. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűléeg ennyi volt. Mit érzel? Hogy sikerült a randi?
2022. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt jelenti, igen. Elég baj, hogy nem mondja meg egyenesen, de mindenkinek jobb, ha értesz a jelekből.
2022. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztem rossznak, nem éreztem a legjobbnak sem, de rossznak se, gondoltam kis felvezetés után rákérdezek messengeren ma, hogy mikor lesz a folytatás, de ilyen válaszok után inkább nem kérdezek rá 😅
2022. nov. 27. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Jól teszed.

Ha tényleg offolni akar, akkor kár próbálkozni, ha meg csak játszmázik akart, akkor hadd tanulja meg, hogy nem célravezető...

2022. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha még válaszol tőmondatokban akkor berakott "tartalékba". De 99% hogy nem lesz belőle semmi.
2022. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Oltsd szet a csajt csinalj ugy mit ha te csak jatszanal vele forditsd meg a dolgot vicceld el a beszelgetest. Aztan hozd ki az egeszbol azt, hogy te nem igazan akarod ezt az egeszet, de ha gondolja akkor meg egy probat meger. Elfogajulni erted a csaj
2022. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd. Valószínűleg élőben nem jöttél be neki. Majd jön másik.
2022. nov. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!