Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló anyukával randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyma9110 kérdése:

Egyedülálló anyukával randi? Előnye hátránya?

Figyelt kérdés
Nem igazán volt még bármi tapasztalatom egyedülálló anyukával randizni, bennem van hogy nem az én gyermekem stb. Viszont teljesen passzolunk dolgokban, gondolkodásban. 26évesen vágyok egy kis csöppségre már 30éves kor elött. A hölgy 32éves 3éves a lánya. Nem ellenkezik ha arra kerül a sor még egyre. Rettenetesen szeretem a gyerekeket. Mondják hogy előttem van sok év még, de nem egyszerű megtalálni az igazit mostanág, főleg aki szeretne is szülni. Nem érzem/látom azt hogy sajnáltatná magát vagy engem tömne tele olyanokkal ami miatt tuti össze jönnék vele.

#Szinglianyuka
2022. nov. 26. 07:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ez akkora nagy ajándék nekem az élettől
2022. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!