Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló anyukával randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyma9110 kérdése:

Egyedülálló anyukával randi? Előnye hátránya?

Figyelt kérdés
Nem igazán volt még bármi tapasztalatom egyedülálló anyukával randizni, bennem van hogy nem az én gyermekem stb. Viszont teljesen passzolunk dolgokban, gondolkodásban. 26évesen vágyok egy kis csöppségre már 30éves kor elött. A hölgy 32éves 3éves a lánya. Nem ellenkezik ha arra kerül a sor még egyre. Rettenetesen szeretem a gyerekeket. Mondják hogy előttem van sok év még, de nem egyszerű megtalálni az igazit mostanág, főleg aki szeretne is szülni. Nem érzem/látom azt hogy sajnáltatná magát vagy engem tömne tele olyanokkal ami miatt tuti össze jönnék vele.

#Szinglianyuka
2022. nov. 26. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az anyukának van ebbol hátránya mikor mással kell osszejonnie.
2022. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha így hozza a sors, sajnos azzal nemtud mit csinálni.
2022. nov. 26. 07:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először azt tapasztald ki, hogy a nővel milyen a kapcsolat, mennyire működik. Elsősorban nő, és a gyerektől független személyiség. Ha minden rendben, akkor érdemes fokozatosan egyre több időt tölteni hármasban IS.

Mit veszítesz? Semmit.

2022. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, Semmit nem szabad elsietni. Köszönöm.

Sokat segített ez a "visszajelzés".

2022. nov. 26. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ennyire odavagy a gyerekekért, akkor egy próbát megér.
2022. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szingli anyukakent biztos nem kezdenek gyerektelen pasival. Nem veletlenul gyerekszuletrs utan megy tonkre a legtobb kapcsolat. Hatalmas valtozas, hatalmas tapasztalat. Hiaba ismeted meg, latod jogy banik a sajat gyerekevel, elsz veluk, akkor is amikor sajat gyereked szuletik, valahol te is ujrarled a sajat szuletesed tudattalan es olyan belso psziches valtozasok lesznek amikre nem tudsz feljeszulni pl. Csaladi dolgok feljonnek benned erzesben, feltornek a csaladi mintak meg ha nem is igy akartad etedetileg..es a csecsemovel valo dolgokat, kialvatlansagot, allando bogest, a feltoro es most mar orok szuloi aggoodalmat es szorongast is szokni kell, megterheli az idegrendszert. Biztos hogy nem kezdenek tapadztalatlan pasival...lutri meg hogy mi lesz beloled.
2022. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok hogy mivel jár egy újszülött.. Amiket leírtál ez alap dolog. De alapból 3éves a gyermeke.. Szóval ezeken már túl van. Én telibe ellentét vagyok azoknak a dolgoknak ami a családba történik. Én is apa nélkül nőttem fel. Nem is bánom, de bennem ott van hogy bármit megteszek/megtennék hogy amiket én átéltem azokat a saját/nevelt gyerekemnek soha ne kelljen. Valaki készen áll a gyerekre, valaki nem..
2022. nov. 26. 09:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Te kikövetkeztetted belőlem pár mondatból hogy lutri apa lennék e. Az azért szép teljesítmény 😂😂😂😂😂
2022. nov. 26. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen 😁 Én nagyon szép egyedülálló anyuka vagyok. Rengeteg az udvarlóm, és senkit nem zavar, hogy van gyermekem. Egyelőre nem szeretnék ismerkedni. N32
2022. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#10 Szerénységed közismert
2022. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!