Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik közelíteni egy nőhöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik közelíteni egy nőhöz, akinek 14 hónapja hunyt el a férje?

Figyelt kérdés

Adott egy 38 éves nő, aki tavaly vesztette el a férjét. A munkahelyról ismerem. Én azután kerültem ide, az idei évben, hogy özvegy lett.

Nagyon szimpatikus számomra, okos és vonzó. Együtt szoktunk ebédelni, de még nem vettem a bátorságot ahhoz, hogy konkrétan közelítsek felé. Nem tudom, mennyire lenne nyitott arra, ha elhívnám valahova. Ha minden adott lenne hozzá, és kölcsönösek az érzelmek, komolyabbat szeretnék tőle, nem pedig kihasználni.

37/F


2022. nov. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egynapos kirandulasra ?

Vagy setahajos programra.

Vagy reggel mesz este hossz varosnezo turara?

Csoportos kirandulas/programra is hivhatnad. Az nem egyertelmuen randi es kozben rajohet,h kettesben is elmegy veled legkozelebb.

Lenyeg,h ne kelljen ott aludni. Ebbol latja,h konolyan erdekled.

N/40

2022. nov. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Inkabb baratilag kozelits.
2022. nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kapcsolatom pont 14 hónappal a férjem halála után kezdődött. Érdemes megpróbálni, de csak óvatosan. Munka után elkísérheted, sétálhattok, beülhettek valahova. Aztán majd kialakul.
2022. nov. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a14 hónap korainak tűnik nekem 2,5 év kellett hogy nyitni tudjak. De ezt neked kell érezned hogy nyitott e egy első körben baráti találkozóra.
2022. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!