Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar egy csinos, fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy csinos, fiatal, kedves nő tőlem?

Figyelt kérdés

Konditeremben ismertem meg, én 32 vagyok, ő 26. Nekem van egy kisfiam aki 6 éves, 3 éve elváltam, a volt feleségemmel nincs semmi kontakt, az Anyám a közvetítő fél, a fiammal sok időt töltök. Nem vagyunk haragban de ne menjünk bele egymás életébe. Neki rég van párja, vele csalt meg annó. A csajt a konditeremben ismertem meg. Eleinte csak néha egymásra néztünk, aztán mosolygott is rám, köszöngettünk, majd edzés kapcsán beszélgetni kezdtünk. Nagyon szimpatikus csaj, nagyon okos és vidám. Tetszik nekem! Valahogy nem tudom elképzelni mit akar tőlem. Fel se tudom sorolni hány sokkal jobb pasi van nálam a kondiban. Nem értem miért tőlem akar valamit? Nem is hívtam el még sehova, de tegnap megtudtam, hogy erre vár de tetszik neki, hogy nem rohantam le. Én 168 cm vagyok, kb ő is velem egymagas sportcipőben, 70 kg vagyok, sportos de nagyon nem jóképű! Tényleg nem! A csajnak nagyon szép arca van, gyönyörű teste, tökéletes, de mégse mutogatja magát a neten, kész főnyeremény! Pont ez ijesztett meg. Hogy mit kezdenék egy ilyen nővel? Hogy tudnék megfelelni neki?

Szerintetek? Mit gondoltok? Hívjam el, ne lihegjem túl a dolgot? Lehet, hogy a furcsán ronda férfiak tetszenek neki? Van ilyen? Fontos, hogy nem szexet akarnék tőle, tényleg annyira tökéletes nő számomra az eddigiek alapján, amilyen világnézete van, stb. hogy el tudnék bármi komolyat képzelni. Kicsit talán belé is szerettem, ilyen még nem volt velem. Észrevettem, hogy direkt abban az időben megyek az edzésre amikor ő is ott van, de úgy látom ő is. Mesélte egy ottani haver, hogy amikor nem jelentem meg, ő meg már végzett, fél óráig ült egy turmixon amíg fel nem bukkantam (akkor 20 percet beszélgettünk). Tud a fiamról, már találkozott is vele (van, hogy viszem edzeni). Olyan hihetetlen ez az egész. Ez vagy életem szerelme lesz vagy életem benézése, pofára esése. Talán ettől félek, hogy ami most van az is jobb mint egy visszautasítás tőle.


2022. nov. 10. 09:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
A bal vesèdet.
2022. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Na vége is a sztorinak. Ma is találkoztam vele a kondiban. Mondtam neki, hogy a kávézásos ismerkedös szakaszon már túlvagyunk, úgyhogy elhívnám egy programra szombaton, amit hívjunk randinak. Nagyon zavarba jött, azt mondta nagyon meglepödött. Ö azt hitte, hogy legjobb barátok lehetünk, mert lelki társban egy testvért talált meg bennem aki neki nincsen és soha nem hitte, hogy én is AZT akarom töle, nagyot csalódott bennem. Elnézést kértem a dolog miatt és mondtam, hogy remélem nem szakad meg azért végleg a kapcsolat, mert ritkán találni ilyen embert mint ö és ezért is próbálkoztam be. Nem mondott erre semmit. Közösségi oldalakon már nem találom, szerintem letiltott. Azóta is nagyon rosszul érzem magam, egy rakás szrnak, aki megsértett egy ennyire szimpatikus csajt.

Ha valami túl szép hogy igaz legyen, az nem igaz!

2022. nov. 11. 13:36
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Legalább volt bátorságod elhívni és végre tisztában vagy vele hogy ő hogy lát.

Szerintem megérte nem vágyakozni tök fölöslegesen hosszú ideig és most kereshetsz valakit aki a férfit látja benned.

Barátzónázáshoz meg keressen másik balekot :)

2022. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez már megint tök kamunak tűnik... Miért tiltana le egyetlen randira hívás miatt...
2022. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy letiltott-e, lehet hogy törölte magát, nem tudom. Vannak ilyen dolgai, hogy valami semmiség miatt törli az összes képét, átírja a nevét, ilyesmi. Szokott ilyet csinálni, azt mondja ilyenkor pár hétre elvonul a digitális térböl. Csak annyi, hogy nem találom. De szerintem közöm van a dologhoz. Azért sajnálom, hogy öt ennyire megérinthette ez a dolog.

Egyébként nem értem valahol. Most ha van egy csinos, szimpatikus, okos nö, akkor miért várja, hogy barátkozást lássanak benne a férfiak? Persze tudom, hogy van sok szexre hajtó alak, de ez a két szélsöség. Én az embert, a nöt láttam benne, nem árucikket vagy dicsekedni valót. Egy kapcsolatban is lehet tisztelni a másikat, nem csak barátságban. Attól, hogy én nem vagyok jó pasi, alapból csak barátkoznom kellene? Mint a filmekben a vicces kínai/fekete sidekick akinek eszébe se jut, hogy nö jutna neki, csak a föhöst és csajait szórakoztatja? Nem vagyok udvari bohóc/bolond!

2022. nov. 12. 10:06
 16/21 anonim ***** válasza:
45%

hát ezt csúnyán benézted


sebaj, egyébként is csak a lelki szemetesládája voltál kb.

a barátnője, kb.

2022. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ronda vagy, akkor egy normális külsejű nő is max barátnak akar. Én ìrtam hogy a bal vesèdet akarja, nem sokat tèvedtem. 40n
2022. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

nem stimmel a sztori


"Nem is hívtam el még sehova, de tegnap megtudtam, hogy erre vár de tetszik neki, hogy nem rohantam le"


ez most mit jelentsen?

2022. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mit jelentsen? Egy közegbe járunk, jártunk, terjednek a hírek. Mástól hallottam, hogy a beszélgetéseink által örülne ha elhívnám. Ez a valaki úgy tünik hazudott nekem, de lehet hogy csak simán hülyét akart belölem csinálni. Nem tudom miért mondta ezt.
2022. nov. 14. 07:18
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem konditeremben keresgélnék nőként barátságot,

de hát ez én vagyok...Abból amit leírtál, ez köszönőviszonyban se volt

barátsággal,csak ismeretséggel,az is távoli.

Ha értelmes majd át gondolja hogy ő is félre érthetően viselkedett,

vagyis félre is lehetett érteni.ha kedvel téged, emiatt nem

haragudhat meg rád.

2022. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!