Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel valakit? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel valakit? A story sajnos nem olyan egyszerű, hogy "mindennap látom a suliban, néha az ő termükben van óránk...stb"

Figyelt kérdés
mert ez a baj, nem egy iskolába járunk, nem egy helyre járunk bulizni, msne nincs, és én vagyok a lány...:D vminek kell történnie, mert ezt nem bírom, fiúk ti minek örülnétek, mit nem lenne gáz? Ja tegyük hozzá, h egy félénk fiúról van szó:D
2008. dec. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ha ilyen bonyolult, akkor hagyd a fenébe, nem éri meg!! Keress valaki mást a TE sulidból én ezt javaslom

Giselle

2008. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia sztem beszélj vele mikor találkozol vel aza legisztább aztán majd kiderul h milesz belole:D sok szerencsét sziaszia
2008. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon tetszik, akkor ha legközelebb találkoztok egy bulin, hívd félre, beszélgess vele, és ha a bulinak vége, kérd el a számát, és add meg a Tiédet. Kelles Ünnepeket.
2008. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a telefonszáma megvan:P lemondani nem akarok róla, érzem érzem...tudjátok amikor érzi az ember h ez most más:D
2008. dec. 23. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismeritek egymást úgy alapszinten? Mert ha igen, akkor egész egyszerűen felhívod és megbeszélsz vele egy találkát. Ha nem, és csak látásból ismeritek egymást, akkor néha valahogy szóba kéne elegyedni.
2008. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan köszönőszinten ismerjük egymást. És épp ez a baj, h nincs már olyan közös hely ahol találkozunk, és nem tudom h venné ki magát ha én írnék neki, és mit írnék? mégiscsak én vagyok a lány, dehát...teljesen megőrültem:)
2008. dec. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!