Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindennap írjak neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennap írjak neki, vagy csak pár naponta?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy hete ismerkedtem meg, és többet is szeretnék tőle...

Msn-re felvettem, és általában minden nap fent van ő is...

Elvileg vasárnap találkozunk, addig beszéljek vele mindennap, vagy ez gáz lenne, és az agyára mennék?


Tehát inkább kevesebbet keressem?


2010. okt. 19. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt bizony neked kell eldöntened.
2010. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A minden nap kicsit túlzásnak tűnik
2010. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a szíved diktálja. Ha valóban akarsz valamit tőle, akkor ne hanyagold! Mert az bizony hanyagolás, ha kerülöd msnen. Ha meg az agyára mész, az nem a mennyiség miatt lesz.
2010. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát igen, és is így látom, de akkor nehogy az legyen, hogy "nem írok rá".


Na mindegy lehet túl parázom... Az igazság az, hogy eléggé sok a számomra fontos értékkel rendelkezik, nem szeretném elszúrni...

2010. okt. 19. 21:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha élvezitek egymás társaságát, akkor szerintem alap, hogy sokat beszélgettek/msneztek. Mégis szerinted mit gondolna rólad, ha cs*sznél ráírni? Hát biztos nem azt, hogy olyan nagyon érdekled.

Ha meg kifogásolja, hogy "túl sokszor írsz neki", kérlek, akkor az már rég halott ügy.

2010. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mondjuk felhívnád pár naponta? (Ha meg van a száma, persze.) Az MSN erre a célra annyira snassz... Max. találkát kérj tőle ott...
2010. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hétvégére megvan már a találka, de addig is látjuk ugye egymást a listában...


@Babakocsi igazad lehet...!

2010. okt. 19. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha naponta 10-15 percet beszélgettek, az még rendben van. Ennél több bizony már sok. Inkánn beszélgess vele 5-10 eprcet, hogy mégis gondolsz rá és kész.
2010. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ugyanilyen problémám van, sajnos nem bírom ki hogy ne irjak neki
2010. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem értem, mit kell ezen sz*rozni. Én egy kapcsolatban mindig az őszinteséget tartottam legfontosabbnak. Ehhez hozzá tartozik, hogy nem taktikázgatunk, ha jólesik, írok neki, ha meg ő akar írni, kimondottan jólesik, hogy gondol rám. Eddig minden normális kapcsoaltomban működött. Attól nem fog jobban szeretni, ha direkt csakazértsem írsz neki.
2010. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!