Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindennap írjak neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennap írjak neki, vagy csak pár naponta?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy hete ismerkedtem meg, és többet is szeretnék tőle...

Msn-re felvettem, és általában minden nap fent van ő is...

Elvileg vasárnap találkozunk, addig beszéljek vele mindennap, vagy ez gáz lenne, és az agyára mennék?


Tehát inkább kevesebbet keressem?


2010. okt. 19. 21:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs is baj a későbbiekben. De az elején, amikor nem ismeri az ember még az úgymond kiválasztottat, próbál nem az agyára menni...

Én írnék neki természetesen, de miután nem ismerem nem tudom, hogy mi zavarja, vagy mi nem.

Másrészt olvashattuk itt is, hogy van olyan lány aki csak azért sem ír a fiúnak, mert szereti ha Őt keresik...


És miután engem érdekel, de nem írok neki, akkor azt gondolja, ahogy az egyik válaszoló is írta, hogy annyira mégsem érdekel...


Az ilyen esetekben, amikor komolyan gondolja az ember, hajlamos ráparázni :)

2010. okt. 20. 12:55
 12/15 anonim válasza:
Szerintem ,nem az MSN-ezések gyakoriságán függ eldőlni ez az egész. Ne lődd el az átlagos mindennapi szövegeket mindennap pl. szép vagy,aranyos vagy , jól nézel ki. Próbáld meg minél jobban megismerni ,hogy a randin 100%osan teljesíts :) persze ne felejtsd azt el ,hogy mindezek mellett önmagadat add ! :)
2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet nem az msnezések gyakorisága dönt, de még is fusztráló látni, hogy fent van, és nem beszélünk..:)
2010. okt. 20. 22:14
 14/15 anonim válasza:
Ez az :) írj rá nyugodtan és beszélgessetek mindenféléről :)
2010. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is megismertem egy pasit,de sajnos még személyesen nem taliztunk,de már volt róla szó.msn-ezünk minden nap.megmondom őszintén nekem nagyon rosszul esne,ha nem írna rám mikor látja h fent vagyok.de én ezt úgy csinálom h egyik nap ő ír rám másik nap pedig nem várom meg h rámírjon hanem én írok rá.és ez így tökéletesen működik.és annyira bele szoktunk merülni a beszélgetésbe h van h 3-4 órát is beszélünk.és monmdom ez mindennapos.tehát szerintem írj rá nyugodtan minden nap.
2010. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!