Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mennyire vagytok beszédesek?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem :S Nem vagyok antiszoc vagy ilyesmi csak kevés a mondandóm és jobb szeretek hallgatni, van ilyen ismerősötök? És el tudtok azért vele beszélgetni, van témátok? Mert ettől is félek, hogy van egy lány és úgy néz ki, hogy tetszek neki, de nem tudom, hogy miről lehetne egy randin beszélni, mert még nem voltam. Mikről beszélgettek (az alap dolgokon kívül)? Miről beszélgettetek legutóbb? Miről lenne jó valakivel beszélgetni?
2010. szept. 27. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én bármikor, bárkivel, bármiről tudok beszélgetni....van egyfajta 'hülyeség-hullámhosszom', és ha érzem, hogy valaki ilyen dolgokban egy szinten van velem, be nem áll a szám...ck tudni kell ráérezni bizonyos dolgokra...na pussza...19/L
2010. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én meg lány vagyok. :(

És beszédes. Szóval ha Hozzád hasonló csendesebb randipartnerem van, akkor ált. én viszem a prímet.

Mivel széles az érdeklődési köröm, foci, Forma1, vízilabda, horgászat, sokmindenről tudok beszélni. Sokat olvasok, szeretem a tartalmas filmeket stb. Biztosan van olyan dolog, amit Te is csinálsz nap, mint nap, és egy másik ember érdekesnek találja. Csak légy bátor, és mesélj fesztelenül.

24L

2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

én személy szerint nagyon beszédes vagyok :) ha ez a lány is ilyen beszédes, akkor lesz témátok.

de amúgy kérdezz róla sokat, mi a hobbija, van-e háziállata, ha igen milyen, sportol-e, hol tanul (már ha nem osztálytársad), tervei, kedvencei, tesója van-e, ilyenek. :) persze ne kihallgatás legyen. és biztosan ő is vissza fog kérdezni, és már folyik is a beszélgetés :)

2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én vhogy az a tipusu ember vagyok aki ha szimpatikus az illető akkor be nem áll a szám ha nem 2 szót nem szolok hozzá De viszont tudom hogy mikor beszéljek mikor hallgasak ha jó témavan akkor csatlakozok rögtön ha vm,i olyasnmi ami nem érdekel akkor inkább háttérből figyelem az eseményeket.
2010. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok amikor elöször találkozom valakivel eleinte hallgatok és rázoma fejem,ha látom,h nincs gond én is nyomom a rízsát. :)

Szóval nem kell félteni beszéd terén, barátnőm is bőbeszédű szóval néha megy a balhé,h ki kezdte a beszédet és kivágott kinek a szavába.

19L és nem úgy barátnő,h melegtárs....

hetero vok

2010. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha nem vagy beszédes. Mármint, ültem már olya randin, hogy a srác nem bírta befogni egy precre sem, és falra másztam attól, hogy nem tudott lecsengeni egyetlen téma sem, mert állandóan kellett valamitől beszélni.
2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én lány vok és nagyon nem beszédes...

én is épp parázok hogy észre se fog venni a kiszemelt...:D

2010. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én lány vagyok. én sem besélek sokat, csak azokkal akikbe megbízok, akikkel van témám. majd rájössz, hogy van-e közös témátok, jól kijöttök-e vagy valami. én úgy vok h bárkivel tok beszélgetni, de ált hagyom, hogy ők beszéljenek és akkor utána eldöntöm, meg tudja-e érteni, miket érzek és miket gondolok. a megértésben az a legjobb hogy nem kell seemmiit magyaráznod, mert megérti, és ez a legfontosabb.

sajnos ha olyasvalakit fogsz ki aki szintén szűkszavú akor nehéz lesz közös témát találni. de hajráá!

2010. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!