Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mennyire vagytok beszédesek?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem :S Nem vagyok antiszoc vagy ilyesmi csak kevés a mondandóm és jobb szeretek hallgatni, van ilyen ismerősötök? És el tudtok azért vele beszélgetni, van témátok? Mert ettől is félek, hogy van egy lány és úgy néz ki, hogy tetszek neki, de nem tudom, hogy miről lehetne egy randin beszélni, mert még nem voltam. Mikről beszélgettek (az alap dolgokon kívül)? Miről beszélgettetek legutóbb? Miről lenne jó valakivel beszélgetni?
2010. szept. 27. 20:45
1 2
 1/18 Funktasztikus ***** válasza:
én fiu létemre nem birom befogni a pofám..xD
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát én az a fajta lány vagyok aki nem bírja befogni a száját,rengeteget beszél és vármiröl bárkivel :) velem szerintem senkinek sincs túl nehéz dolga :D
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:

én legutóbb egy szótlan lánnyal voltam, első randi meg ugye extra szótlan és tipikus kínos csöndes szitu.

egyszerű. mivel nincs még közös témátok, én elkezdtem magamról mesélni neki.. néha rákérdeztem vele történt-e hasonló ami velem, stb-stb. persze 0 reakció...számomra sz#r volt a randi de mind1, neki jó volt mert meséltem folyamat, és nem kellett a kínos arc pirító csöndben üldögélnie.

a lényeg hogy ne legyen az a kínos csönd.


ja és ne a wowról beszélj neki, az nemér!

2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én először beszéltetek, aztán eldöntöm, hogy alkalmas-e az illető hosszadalmas társalgásokra. Ha igen, csácsogok. Ha nem, jönnek az egyszavas, nyers, idegesítő válaszaim.
2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, de szeretek beszélni. Szóval szerintem nem baj, ha egy lány nem beszédes, ha szeret hallgatni.

Pedig az az alkat vagyok, aki meghallgat mindent, amit neki mondanak, aztán barátnőmmel mindig én beszéltem többet, mint ő.

2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
utolsó akk most ne szólj semmit felvagy sedve!:P :D am meg a férfi alapvetően beszédesnek kell lennie!!!hisz ezzel hódít nemde?:D rengeteg lány szereti ha egy fiú nemcsak kussol melette hanem viccelődik nevetteti stb xP :D
2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
uccsó vok : franc akk már nem uccsónál próbállkoznék be hanem a 20:47-esnél XD :P :D
2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető volt, de én vagyok a fiú :)
2010. szept. 27. 20:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát én csak a legjobb barátaim között vagyok beszédes, általában elég csendes vagyok, mert nehezen oldódok fel. Randin még nem voltam, de mikor beszélgetek egy fiúval, általában ő kezdi a témát, mert én meg se szólalok, nem tudom, mit kéne mondanom. Néha visszakérdezek, de igazából nekem jó a hallgatás, alapból megfigyelő típus vagyok, elnézelődöm, csak attól félek, hogy a másik nem.:S

Egyébként ilyen általános dolgokról lehetne beszélgetni: suli, hobbi, ilyesmik, csak ha így felteszik a kérdéseket, az nekem olyan interjúszerűnek tűnik.

2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Funktasztikus ***** válasza:
ma 20:50 ugye nem rám gondoltál?:D
2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!