Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ilyenkor mire gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor mire gondoljak? Vagy ne bonyolítsam túl?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már ezerszer volt randink és minap megkérdezte vagyis inkább mondta:(idézem)Hogy neked kéne már egy pasi,nem!?Na akkor most miért is randizunk?Mire akart célozni?Vagy ez ilyen tesztelés?
2010. szept. 27. 18:08
1 2
 11/20 Kamuuu ***** válasza:
Akkor bocsánatot kérek mindenkitől de néha fáradtan unatkozok szóval olyanokat írok mivel sértettelek meg?:(:O
2010. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
járni akar veled, vagyis akart amíg észre nem vette h ennyire hülye vagyXD hogy még eztse fogod fel
2010. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Agyon tetovált, piercingelt csaj vagyok, egy nap 1000szer megsértenek, bántanak (legalább is akarnak), szóval nem nagyon emlékszek, hogy te éppen mit írtál múltkor, csak emlékeztem a Kamuu névre és, hogy bunkóztál. De semmi gond! :D Amúgy inkább hagyjuk, mert ez itt nem chat! : D És semmi gond!
2010. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ugyan már akkor miért nem mondta azt h járjunk vagy legyen több?miért kell igy burkoltan közelíteni a dolgokhoz?miért nem lehet őszinte?
2010. szept. 27. 19:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert félt, hogy nemet mondasz, így gondolom könnyebb volt célozni, mert akkor te is célozhattál volna arra, hogy nem akarsz semmit! És a célzott nemet mondás, nem fáj annyira, mint a célba talált. Elnézést a szóismétlésért, de máshogy már nem tudtam megfogalmazni!
2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN!xD ez 1 h is fogalmazzak "csajozós duma" xD ez 1000%-ban arra utal h bejössz neki,kellesz neki, JÁRJATOK MÁR! xD
2010. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
és most akkor mit tegyek??
2010. szept. 28. 11:43
 18/20 anonim ***** válasza:
Célozz rá, hogy gondolkodtál a múltkori mondandóján, és szerinted is rád férne egy pasi... Nem értem mi olyan nehéz ebben.
2010. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Énsem értem magam,mert ez egy bonyolult pasi,ez nem az az átlagos aki csak úgy járnál vele!Ő nekem már 2éve a szívemben van!Különleges,szeretni való
2010. szept. 28. 18:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Általában a lány az első találkozást már randinak veszi, míg a pasi az első szexet. De ehhez nem kell ragaszjodni a lényeg, hogy mindenkinél máshol van ez a határ. Én (25f) pl az első heteket biztos nem nevezem járásnak. Majd én érzem, mikor találkozom a lánnyal és mikor járok vele.
2010. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!