Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ilyenkor mire gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor mire gondoljak? Vagy ne bonyolítsam túl?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már ezerszer volt randink és minap megkérdezte vagyis inkább mondta:(idézem)Hogy neked kéne már egy pasi,nem!?Na akkor most miért is randizunk?Mire akart célozni?Vagy ez ilyen tesztelés?
2010. szept. 27. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ebben mi nem egyértelmű?
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
na mi?én már megszívtam sokszor a pasikal h figyeltem mindig a jelzéseket és pofára estem mert bele éltem magam!most tőletek kérdem!!
2010. szept. 27. 18:14
 3/20 anonim ***** válasza:
Magyarul járni akar veled.
2010. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ja járni akarna veled
2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát, hogy szükséged lenne egy 'nyugtató kukira'... csak viccesen fogalmazta. Szerintem! De természetesen ez attól is függ, hogy milyen hangnemben és témában mondta.
2010. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kössz a kuki már megvolt!!Simogatta az arcom és a szemembe mondta!és én meg mosolyogva nem válaszoltam!!
2010. szept. 27. 18:21
 7/20 Kamuuu ***** válasza:
Uristen kész végem... ha ezt nem értedm(márbocs) akkor mást se fogsz szóval lesz még itt 1 pár király kérdés...:S:/:D igen arra célzott de ebben mi nem egyértelmű?:D te mit vettél le ebből?
2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kamuuu ***** válasza:
Bocsi ha meg bántottalak :D:D:S:D
2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kamuuu! Te miért akkor kérsz csak bocsánatot, ha nem sértesz meg senkit és nem is fogalmazol durván? Bezzeg, ha megsértesz, akkor nem kérsz! : D (velem legalább is ezt csináltad múltkor)
2010. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem haragudtam meg egyáltalán!Még mindig vannak kétségeim!!
2010. szept. 27. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!