Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én esetemben rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én esetemben rossz ötlet lenne ilyen módon elkérni a telefonszámát egy férfitól, aki tetszik? Vagy még várjak? L

Figyelt kérdés

Egy tanfolyamra járunk, 1 hete kezdődött minden.

Pár napja ismerem, mindig megvárjuk egymást óra után (az az mindig ő vár rám, mert én még ehhez sem vagyok elég bátor. Néha eléggé ridegen tudok viselkedni).


Gondoltam már arra, hogy adok neki egy kicsi-rózsaszín majdnem szív alakú kristályt ajándékba, (szeretem őket gyűjteni) de ezt túl kínosnak gondoltam és szinte már majdnem szerelem vallásos jelentése van.


Másik opció: Múlt héten direktben rákérdeztem, hogy vannak e barátai. Azt felelte, hogy nincsenek - ő új a városban. Akkor akartam volna kinyögni, hogy akkor legyél a barátom, majd odaadtam volna neki a telefonszámom. Áh, nem ment:D

Szóval, amit még talán megtehetek, hogy újra megpróbálom ezt a módszert. Egyáltalán nem tartok attól, hogy visszautasítana, hanem túlságosan zavarban lennék (én meg a kommunikációs képességeim az egekben) és rámenősnek hinném magam, amitől talán elzavarnám magamtól. Gondoltam arra még, hogy várok. Csak nehéz.



2022. okt. 11. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nekem új, hogy az egy negatív dolog, ha eléri egy nő, hogy észrevegyék."

Ki írt ilyet? "Kimutathatod, hogy szimpatizálsz vele" ugyanakkor "Hagyd, hogy a férfi kezdeményezzen, udvaroljon, ha akar." Én ezt írtam.


Ez attól függ, hogy ki hogy gondolkodik, kinek mennyire fontosak a hagyományos nemi szerepek.


Szerintem nagyon sok nő van úgy, hogy azt akarja, őt hóditsák meg és ne fordítva.


Ha valakinek az jön be, hogy ő hódítsa meg a férfit, akkor cselekedjen e szerint.


Itt mindenki leírja a véleményét, de a végső döntés a kérdező kezében van. Úgy is aszerint dönt, amivel azonosulni tud.


"Akinek megnyerőbb a személyisége, mint a külseje, jobban jár, ha igyekszik olyan helyzetet teremteni, ahol megismerhetik."

Eleve az, hogy kinek milyen külső meg milyen személyiség jön be. Egyik embernek ez jön be, másiknak amaz. Nem vagyunk egyformák, ami nekem be jön, az másnak nem biztos.


Én azt vallom, hogy hiába megnyerő személyiség valaki, ha nincs meg a külső alapján (is) a vonzalom, akkor nincs ismerkedés se, legalábbis olyan ismerkedés, ami randit hoz és esetleg kapcsolatot.

Ha csak a megnyerő személyisége van az barátság.

Ha megnyerő személyiség + külső alapján (is) vonzalom = kapcsolat


De ugyanígy fordítva, ha csak a külső alapján van vonzódás, de a személyiség nem jön be, akkor sincs kapcsolat.

A külső megfog, a belső megtart.

2022. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valakihez szexuálisan vonzódsz-e, bármilyen hihetetlen, befolyásolja az illető személyisége, és nem feltétlenül negatív irányba. A legtöbben zúgtunk már bele olyanba, akinek a megjelenésében első látásra nem találtunk semmi különöset, vagyis pusztán az alapján nem figyeltünk volna fel rá. A közhely, amit leírtál, tulajdonképpen ennek a jelenségnek a létezését tagadja. Azt sem szeretem, amikor úgy teszünk, mintha a szépségnek nem lenne semmiféle objektív fokmérője, holott pontosan tudjuk, hogy 100-ból 99 ember Palvin Barbit jobb nőnek találja, mint kasszás Erzsit, de ez a kisebbik bajom a kommenteddel. A nagyobb az, hogy szerintem jó lehetőségektől eshet el, aki ennyire passzívan és lemondóan ("biztos rég elhívott volna randira, ha tetszenék neki, mert ő is tudja, hogy én ezt nőként nem fogom megtenni") áll hozzá az ismerkedéshez. Lelked rajta, ha neked személy szerint fontos, hogy "meg legyél hódítva", de pontosan azért, mert ezzel lekorlátozod a saját lehetőségeidet, nem gondolom, hogy jót teszel azzal, akit annak ellenére buzdítasz ugyanerre a viselkedésre, hogy ő nem azért nem kezdeményez, mert lelki igénye van a "meghódítottságra", hanem egyszerűen azért, mert nem mer. Itt a magabiztosság hiánya a gond. Persze abban egyetértek, hogy az ajándékozgatás néhány napos ismeretség után sok.
2022. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!