Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én esetemben rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én esetemben rossz ötlet lenne ilyen módon elkérni a telefonszámát egy férfitól, aki tetszik? Vagy még várjak? L

Figyelt kérdés

Egy tanfolyamra járunk, 1 hete kezdődött minden.

Pár napja ismerem, mindig megvárjuk egymást óra után (az az mindig ő vár rám, mert én még ehhez sem vagyok elég bátor. Néha eléggé ridegen tudok viselkedni).


Gondoltam már arra, hogy adok neki egy kicsi-rózsaszín majdnem szív alakú kristályt ajándékba, (szeretem őket gyűjteni) de ezt túl kínosnak gondoltam és szinte már majdnem szerelem vallásos jelentése van.


Másik opció: Múlt héten direktben rákérdeztem, hogy vannak e barátai. Azt felelte, hogy nincsenek - ő új a városban. Akkor akartam volna kinyögni, hogy akkor legyél a barátom, majd odaadtam volna neki a telefonszámom. Áh, nem ment:D

Szóval, amit még talán megtehetek, hogy újra megpróbálom ezt a módszert. Egyáltalán nem tartok attól, hogy visszautasítana, hanem túlságosan zavarban lennék (én meg a kommunikációs képességeim az egekben) és rámenősnek hinném magam, amitől talán elzavarnám magamtól. Gondoltam arra még, hogy várok. Csak nehéz.



2022. okt. 11. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindketten ugyanazt akarjátok szóval teljesen mindegy hogy mit csinálsz nem fogod elrontani.
2022. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj már.... Na most akkor hogy van ez?

"Az én esetemben rossz ötlet lenne ilyen módon elkérni a telefonszámát egy férfitól, aki tetszik?"

Tetszik neked ezt értem eddig.


"Múlt héten direktben rákérdeztem, hogy vannak e barátai. Azt felelte, hogy nincsenek - ő új a városban. Akkor akartam volna kinyögni, hogy akkor legyél a barátom"

De itt meg akkor barátkozást fejeztél volna ki felé?


"Gondoltam már arra, hogy adok neki egy kicsi-rózsaszín majdnem szív alakú kristályt ajándékba"

Szerintem ez eléggé nagy gesztus ahhoz képest, hogy pár napja ismered...


Én azt tanácsolom, hogy ismerkedjetek egyelőre, hagyd ezeket, hogy valamit akarsz adni ajándékot. Furán venné magát ki. Szerintem ne görcsölj ennyire rá, majd adja magát.

2022. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek a 2-es válaszolóval! Nem nyomulni kell nőként, hanem finoman csábítani. Beszélgetni, sokat mosolyogni, érdeklődni felőle, nyitottnak lenni. Ha egy pasinak fontos vagy, el fogja kérni a számodat és felhív.
2022. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg, hogy van-e kedve egy kávéhoz miután vége az óráknak?
2022. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Kimutathatod, hogy szimpatizálsz vele, de ne ilyen direkt módon, hogy ajándékot adsz neki, mikor csak pár napja ismered. Hagyd, hogy a férfi kezdeményezzen, udvaroljon, ha akar.

Így kiküszöbölhető az a helyzet, mikor a férfi esetleg csak elfogadja a nő közeledését, de ha rajta múlt volna akkor nem lépett volna magától.

2022. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy bp-inel alap,h ha szimpi ,szamot/vibert/intat/messengert cserelnek egymassal.
2022. okt. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, már alábbhagyott a kedvem őszintén szólva:D Mert ma egy másik fiúval ment el ebédelni. Előttem beszélték meg. (Vége az óráknak csak hogy ne essen félreértés)
2022. okt. 12. 10:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem fogok nyomulni csak nagyon nyomulNÉK, mert nyomulás nélkül barátaim sem lesznek (jelenleg sincs). Nem vagyok valami hencegős, mosolygós ember sajnos.
2022. okt. 12. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem abból lesznek a barátok se, hogy "nyomulsz", meg ajándékot akarsz adni, magyarán megvásárolni a szeretetüket. Ne azért akarjanak veled lenni, barátkozni mert adsz nekik ajándékot, hanem azért, aki vagy. Meglátják a belső értékeid idővel.

"Merj önmagad lenni! Ha megteszed, mások is észre fogják venni, hogy milyen értékes vagy valójában."

2022. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

"Így kiküszöbölhető az a helyzet, mikor a férfi esetleg csak elfogadja a nő közeledését, de ha rajta múlt volna akkor nem lépett volna magától."

Ezt amúgy miért kéne kiküszöbölni? Nekem új, hogy az egy negatív dolog, ha eléri egy nő, hogy észrevegyék. Akinek megnyerőbb a személyisége, mint a külseje, jobban jár, ha igyekszik olyan helyzetet teremteni, ahol megismerhetik. Ne verjük már a nők fejébe, hogy csak akkor lehet jó egy kapcsolat, ha a nulladik lépése az volt, hogy a férfi rájuk nyomult a szép mosolyukért. (Másrészt ha egy férfi nem kezdeményez nyíltan, annak nem az lehet az egyetlen oka, hogy nem érdekli a nő, köztük is vannak, akik hasonlóképpen túlparázzák a témát, mint a kérdező.)

2022. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!