Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem vagy gyerekesség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy gyerekesség? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nos van egy lány...(Ez nyilván való eddig :) ) éshát én úgy érzem teljes mértékben h ő kell nekem és bármire képes lennék azért h vele lehessek :) jókat röhögcséllünk beszéllgetünk meg minden deh...kitudálékoskodtam magyarul kihúzattam belőlle másokkal h ő mit gondol rólam...éshát épp az a baj h pont az ellenkezőjét...persze nemtetszik ez de teljes mértékben beletörődök és így elhatároztam h nekem akkor is ő kell és tovább próbállom a dolgot csak az lenne a kérdésem h kéne-e egyátalán és h lenne-e valami tuti ötlet h hogyan "foghatnám" meg...és a kérdéshez eddig semmi köze sem volt így...csak annyi hogy már igazábóll nem értek semmitsem...tudom h szeretem deh nemtudom h ez szerelem is-e és hogy ő tényleg így "érez/gondol" irántam...
2010. szept. 26. 02:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Tisztelem a kitartásodat!

Ha az ellenkezőjét gondolja,akkor miért tölti veled az idejét???

Szerintem ezt tisztáznod kellene vele,és utána neked is elgondolkodni azon,hogy ennek tudatában mit is szeretnél.

Ha ő nem érez kötődést,és nem tudja megadni neked azt amit szeretnél,akkor ne pazarold rá a figyelmedet,mert nem érdemli meg tőled!

Keress egy olyan lányt,aki tudja viszonozni.Boldogabb leszel!

2010. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak barátként tekint rád az nem valami jó. Lehet belőle valami, ki tudja, de saját tapasztalatból mondom, hogy ha egyszer egy csajnál bekerülsz a ''barátkategóriába'' onnan nagyon nehéz, sőt talán lehetetlen kikerülni. Ők ezt úgy mondják, hogy nem tekint pasinak.


Beszélj vele, de nem mások előtt, hanem csak kettesben, hívd el egy cukrászdába, vagy csak sétálni és minden kiderül. Lényeg, hogy ne nyomulj, légy kedves, barátságos...

2010. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háth igazábóll mikor megkérdeztettem mással tőlle h hogyan is van ez a dolog kettőnk közt azt mondta h ő minden fiúval jól kijön és hogy szeret velük is elhülyülni...és ebben az a baj h ez sajna igaz is lehet mert soxor van úgy h én is látom fiúk trsoságába pl oszt társai vagy iesmi
2010. szept. 26. 11:45
 4/8 A kérdező kommentje:
h őszinte legyek így "kettesbe" nem nagyon voltunk és szerintem fölös addig elhívnom valahova is amíg nincs meg benne is az ami bennem mert addig úgyis csak nemet mondana rá és pofára esek :D
2010. szept. 26. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Am ált "logikával" főzök be vkit :D deh nálla nem megy :D előző bnőim úgy szereztem meg h nagyon nyomtam a rizsát minden féléről tudtam beszéllni és ezekkel nevettetni :D és igazábóll szerintem igaz a mondás vagy mi h "ha jó a szöveged akk nyerő vagy" ez eddig bejött...nálla is csinállom deh nemtom szal lehet h neki meg ez pont nemis jön be...mikor rákérdezek h sokat beszélleke vagy idegesítőe ez akk azt mondja h nem :D deh amjd nyálasan rákérdezek h a"akk teccik?:P" :D am meg az a baj hogy sajna lehet nemtalállnék jobbat :D mert ő minden téren passzolna hozzám :D ezért is kell nekem :Ddeh viszont ha ő téll így van a fiúkkal h a legtöbbet zsebre vágja barátként akk h tehetnék ellene h engem ne?:D mert szentem még nem vok ott hisz nem olyan régóta ismerjük egymást :D szal szentem vhol én még fél úton lehetek a zsebe és a szíve közt :D de igaz szerintem a szíve fele közeledek deh az amit mondott mikor ki kérdeztettetm msásal eléggé megcsavarta a fejem és ettől ink a zsebe felé érzem magam közeledni :D
2010. szept. 26. 11:53
 6/8 A kérdező kommentje:
szal bármien tippet ötletet elfogadok :D
2010. szept. 26. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

hát huh. Szerintem, mondani mindent lehet másnak, és ha a fiúk haverságát élvezi, akkor a lányokkal lehet nem jön ki olyan ól. Ezáltal nem bízik sem a lányokban, sem a fiúkban. Mert fiú és lány barátság szerintem nincs. Persze, vannak nagyon ritka kivételek. Emiatt, a fiúk felé sem nyílhat ki igazán. Persze elhülyül velük. Nos arra akarok kilyukadni, hogy szerintem azért mert az ellenkezőjét mondta, attól még tetszhetsz neki sőt. Szerintem, lassan apránként közeledj felé és ne add fel! De ne legyél túl nyomulós se, mert akkor tényleg berak a zsebébe. Legyél kiszámíthatatlan, az egyik percben kedves a másikban, pedig ne is vedd őt észre.

Ez által felkelted az érdeklődését, és nem tudja miért vagy vele ilyen. Vagy közeledni fog feléd, hogy megismerje miért vagy vele ilyen, vagy pedig beletörődik. De akkor neked kell menned ismét felé, közeledni egy másik módszerrel!

2010. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohhh ez aztán érdekes vállasz és nagyon köszönöm :) szeretem ha vki ien jókat mond mert láccik h nem a fején ül :) esetleg msn-t kaphatnék az utolsótól?:)
2010. szept. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!