Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Villámrandi - tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villámrandi - tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Próbálta már ki itt valaki? Igy elsőre jónak tünik, de sok bezárt oldalt is láttam érdeklődés hiánya miatt.
2010. szept. 26. 02:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni pontosan? Számomra nem derül ki pontosan. Kifejthetnéd, mit értesz "villámrandi" alatt. Ha valami újabb internetes f@szság, akkor nem javaslom...
2010. szept. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mint pl.: ez [link] olyasmi, amikor valaki időpontokat és helyszineket hirdet meg, oda fiatalok vegyesen elmennek, és bizonyos paraméterek alapján (érdeklődési kör, magasság, kor stb) egy asztalhoz ültetik őket, és randiznak :) legalábbis nekem igy jött le
2010. szept. 26. 02:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha már többen vagytok nem kell félned, hogy egy bokor alatt megerőszakolva végzed... sok az őrült, vigyázni kell. :) Egy próbát megér, inkább ez, mint egy vakrandi egy bizonyos illetővel.


Olvastam a minap egy felmérést, miszerint a neten ismerkedő, majd randizó nők 61%-a volt megelégedve a találkozóval. 39% nem került elő többé...

Ez halálosan komoly, nem én találtam ki.

2010. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
viharos...
2010. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyszer én is kipróbálnám! Szerintem max annyi lehet a veszélyforrás, hogy valakinek megtetszel, aki neked nem tetszik utána meg zaklatni fog meg hazáig követ.

De kockázat nélkül nincs nyereség :)


2. válaszoló: ha igaz akkor nagyon durva :O

2010. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
OFF én eddig mindössze 2 lánnyal találkoztam netes ismeretség alapján, és azt kell mondjam borzasztóan naivak és felelőtlenek, igaz felhivtam őket előtte telefonon, -én sem szeretném ha felültetnének- , de hát simán lehetnék egy mocsok szatir is... mázlijuk hogy velem találkoztak, nemtudom hogy bizhatnak meg ennyike ismeretség meg egy telefon után egy idegenben.
2010. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt a felmérést betudnád linkelni?
2010. szept. 26. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a neten olvastam. Helyi lapban volt. Mindig vannak benne ilyen okosságok. Nemtom mennyi igaz belőle, de ijesztő...

Eddig többször is találkoztam ily módon és még élek... és el sem tűntem. ;)

2010. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

...max egy éjszakára. :P

(előző hsz. voltam)

2010. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:D

jah kemény a statisztika XD de sztem azért picit túloz sőt nagyon csúnyán


19F

2011. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!