Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témát dobnál fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát dobnál fel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulinkba pár évvel alattam jár de nem is ez a lényeg. Többször figyeltem már fel rá de nem tudom hogy mivel menjek oda hozzá.

Szerintetek:

Szia milyen a napod/milyen órád lesz/hogy tetszik a suli? ilyen kérdések nem cikik?


2010. szept. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni...
2010. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, aztán kis csibész mosoly és mehetnek a kérdések. megkerdezheted honnan jott, miert ide, mikor dontotte el, milyen szakra stb-.
2010. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj oda egy "fogadtunk a haverommal,hogy" - és bármi,csak ne akkor találd ki.Vagy valami hasonló.Égesd be egy haverod hogy "a haverom szerint" - bármi.Csak valaki legyen a közelben akire rámutathatsz hogy szerinte :) Ez tök jó móka és a csaj már emlékezni is fog rád.Én legutóbb a villamoson rohantam át 4 vagy 5 csajhoz a következő kocsiba hogy

"Te és te - ti nem vagytok testvérek?" - meglepődtek kicsit.Mondjuk nem a korosztályom volt és nem érdekeltek épp ezért,meg nem is nagyon kapcsolódik ide csak leírtam.

2010. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell kérdezni hogy akármit kérdezel vissza fogja kérdezni, ergo mindig olyat kérdezz amire te szeretnél válaszolni.
2010. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj.:)

Vannak közös ismerőseitek?Szokott a közeledben lenni?

Amúgy nem gázak,én örülnék ha odajönne egy srác (aki pl. tetszik) és ilyeneket kérdezgetne hogy hogy tetszik a suli,stb.Aztán abból úgy is kialakul a beszélgetés.:)

Ha van közös ismerősötök az még jobb,tőle is kérdezgethetsz,meg az tudna szervezni közös találkozót is sulin kívül.:)

Sok sikert!

Amúgy milyen suliba jártok?

Mert például ha szakközépbe,művészetibe,stb. akkor közös érdeklődés is meg van.:)

2010. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szakk. ő elsős én végzős vagyok, sztem elboldogulok már, jó a beszélőkém csak fogalmam se volt mivel kellene nyitni egy effektíve "ismeretlen iskolatársnál"
2010. szept. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!