Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe beleestem, de sajnos őt nem érdeklem, mert kerestem őt, de nem válaszolt, pedig azt hittem kedvel.Mindig rá gondolok, ha netezek akkor úgy érzem muszáj megnéznem az adatlapjait, ha belépek facebookra ő az első akire rákeresek, hogy mi van vele. Nézegetem a képet, ha meglátom összeszorul a gyomrom, kiráz a hideg.... :( Hogyan lehetne őt elfelejteni?
2010. szept. 24. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom ne nézegessem, de nem bírom megállni :S
2010. szept. 24. 23:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Küldj magadról fényképes önéletrajzot és elfeledtetem Veled:D


Vicet félretéve, vegyél erőt magadon és ne nézegesd, ne gondolj rá. Csak magadat őrlöd, semmi értelme.

2010. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pasizz be! Komolyan! Kutyaharapást szőrivel!
2010. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább keresd meg őt mégegyszer, hátha csak valamilyen véletlen folytán nem reagált az előző megkeresésedre.
2010. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Gondoltam rá, hogy írok neki megint, de mi van ha direkt nem válaszolt....Akkor egy nyomulós h*lye p*csa leszek :/ Pedig szívem szerint megkeresném megint, de nem akarom magam lejáratni. Csak tényleg rossz ez így :(

2010. szept. 24. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Dont smoke and die take a join and fly!
2010. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan keresd meg
2010. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!