Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, hogy azt mondta rám, hogy ,,nasty”?

Figyelt kérdés

Rövidre fognám. Lefeküdtem egy külföldi fiúval. Sokat nem beszéltünk azóta, ő hazament a saját országába, én is itthon vagyok, tudjuk, hogy (sajnos..?) nincs lehetőség nagy folytatásra.

Igazából reagálgat a történeteimre, a snapjeimre, néha én írok rá hasonló butasággal, de kiemelném, hogy tényleg nem beszélünk nagyon.

Van neki egy stílusa, már több mondtam neki, hogy ,,rude” (udvariatlan, bunkó) velem. Ma is mondtam rá, ennyi volt a válaszom valamire, hogy rude. Ő meg azt válaszolta, hogy nasty.

Most ezt vegyem sértésnek? Igazából nem volt nagy előzménye annak, meg amúgy sem olyan fajta, hogy arra célozgasson, hogy “piszkos” vagyok. xd

Inkább beszólogatós és ilyen túl őszinte fajta. Elég nagy sértésnek érezném, ha célozgatna arra, hogy ribi vagyok, mert életem kb. első nem erkölcsös lépése volt ez, mindig jó kislány voltam.

Szerintetek hogy érthette?

Nyilván elég idióta kérdés, mert honnan tudhatnánk mire gondol. Viszont nem tudom hogy milyen formában használják vajon ezt a szót szlengként, vagy ilyesmi, az segítene. Köszönöm!:)



2022. aug. 25. 04:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt is jelentheti, hogy jó vagy gombfociban. Ha már rásütjük azt, hogy r*bancot is jelenthet. Mindkettő éppolyan valószínűtlen.
2022. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegy, hogy honnan származik. Különböző angolszász területeken tök másra használják, szóval nem mindegy, hogy pl. angol, amerikai vagy ausztrál az illető.
2022. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kontextusból átjön, hogy mire értette szerintem... Valószínűleg nem megtisztelő dícséretnek és szánta és nem is a gombfocira gondolt... :D
2022. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%
12. Ha sima külföldi (pl német vagy osztrák vagy bármi más) akkor hogy döntöd el xd?
2022. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!