Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, hogy azt mondta rám, hogy ,,nasty”?

Figyelt kérdés

Rövidre fognám. Lefeküdtem egy külföldi fiúval. Sokat nem beszéltünk azóta, ő hazament a saját országába, én is itthon vagyok, tudjuk, hogy (sajnos..?) nincs lehetőség nagy folytatásra.

Igazából reagálgat a történeteimre, a snapjeimre, néha én írok rá hasonló butasággal, de kiemelném, hogy tényleg nem beszélünk nagyon.

Van neki egy stílusa, már több mondtam neki, hogy ,,rude” (udvariatlan, bunkó) velem. Ma is mondtam rá, ennyi volt a válaszom valamire, hogy rude. Ő meg azt válaszolta, hogy nasty.

Most ezt vegyem sértésnek? Igazából nem volt nagy előzménye annak, meg amúgy sem olyan fajta, hogy arra célozgasson, hogy “piszkos” vagyok. xd

Inkább beszólogatós és ilyen túl őszinte fajta. Elég nagy sértésnek érezném, ha célozgatna arra, hogy ribi vagyok, mert életem kb. első nem erkölcsös lépése volt ez, mindig jó kislány voltam.

Szerintetek hogy érthette?

Nyilván elég idióta kérdés, mert honnan tudhatnánk mire gondol. Viszont nem tudom hogy milyen formában használják vajon ezt a szót szlengként, vagy ilyesmi, az segítene. Köszönöm!:)



2022. aug. 25. 04:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Utálatost is jelent, a válasza arra, amit te mondtál. Ha van utána mosoly, akkor csak évelődtök egymással.
2022. aug. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
63%
Könnyűvérűként is definiàlhatjuk a jelentését.
2022. aug. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Tolmácsot kérek, nem beszélek külföldiül.
2022. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2-vel értek egyet.


Gondolom élvezte hogy nem kellett nagyon küzdenie és könnyűvérű nőkre is szokták mondani, de lehet én is rosszul tudom.

2022. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Kb. ler*bancozott.
2022. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor történt, ami történt köztetek?
2022. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez sajnos azt jelenti, amire gondolsz. Viccesen, vagy komolyan, de ribiségre utal. :( Mennyi idősek vagytok am?
2022. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Már nem azért, de miből gondolhatná, hogy nem vagy ribi? Vele úgy viselkedtél, mintha az lennél, nem tudhatja, hogy más férfiakhoz hogyan viszonyulsz
2022. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván visszavágásnak szánta, hogy te rude-nak nevezted és ez volt az első gondolata rólad, nyilván nem pozitív értelemben. Könnyen lefeküdtél vele, így számára így, vagy úgy, de "nasty" maradsz, benne ez maradt meg. Mikor volt a viszonyotok, hány évesek voltatok? (Csak érdekelne)
2022. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9. Igen, ezt kihagytam én is, pedig női szemmel írtam.

Mindenképpen egy beszólás volt maga a szó használata és egy csipkelődés.



4 voltam.

2022. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!