Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan húznak tinderen jobbra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan húznak tinderen jobbra. Jó nő vagyok, de nem eléggé hogy írjanak is? Hogy megy a tinderes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy legalább a fiú annyi energiát beletesz, hogy ír először. De már ez is kiveszett, hogy a férfi kezdeményez?

Nem kell leszólítania, odajönni hozzám az utcán, de még először írni sem képesek. Tényleg ennyire elkényelmesedtek?


2022. aug. 20. 19:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tényleg úgy várnám, hogy a férfi tegye meg az első lépést. Ez olyan nagy elvárás?

Értem én hogy egyenlőség meg feminizmus, de ez egy apró férfias gesztus lenne részükről. Persze a későbbiekben osztozunk, de az elején szeretném ha egy csepp energiát beletenne.

2022. aug. 20. 19:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csinálják férfiak hogy mindenkit jobbra húznak, és később a matchekből válogatnak.
2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindegyiknek írnod, de annak igazán írhatnál, akire tényleg kíváncsi vagy... ő lehet most épp valami nyominger csajjal csetelget csak ott, de nem tud egyszerre többfelé figyelni, ezért nem ír rád, de ha megteszed az első lépést, és klappoltok, akkor úgyis neked fog írkálni.
2022. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
fiú a kérdező....
2022. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Badoozok, hasonló.

Sőt van "jobb"; írnak, elbeszélgetünk, szimpatikusnak tűnünk egymásnak, felvetődik a személyes találkozás lehetősége (ők hozzák fel), erre ghostolnak.

Biztos jó móka ez, Kérdező, csak nekünk nincs meg a humorunk hozzá...

2022. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én párszor kezdeményeztem a pasi felé, gondoltam nézzük meg, akkor mi lesz, hát, jó nem sült ki belőle, mármint, semmi érdemi ismerkedés. Ebből én leszűrtem a tanulságot, ha a pasi annyi energiát nem tesz bele, hogy rám köszönjön, pont nem fog az egészbe se energiát fektetni. Szóval már nem írok rájuk. Akit érdeklek, ír. Az szerintem is se**fejség, hogy minek "tartogat", ha nem akar írni. Én kioffolom őket 2 nap után.
2022. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztaltam, hogy megbeszéljük a találkozót és eltűnnek. Hihetelen....
2022. aug. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!