Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyen szövegek jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szövegek jönnek be Tinderen ismerkedéskor más nőknek? Mit gondoltok a videóról?


2022. júl. 10. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fáj,bmeg , fizikai fájdalmat èrzek , végignézni nem bírtam , csak tekergettem.


A top komentbe meg ment egymàs faxànak szopkodása ,annak is csak a tetejét olvastam el.


150k-s nézettség.


És mondom ezt úgy, hogy egyik rokonom ezeknek a gyökereknek dolgozik.


Ffi

2022. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A Creator Tv egy 12-14 éves gyerek lelki világának a kivetülése. Ők a célközönség. Őket próbálják kizsákmányolni. Rettentő példát mutatnak.
2022. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Általában teljesen lényegtelen a szöveg, a kinézet dönt. Jó kinézettel egy béna szöveg is nyerő lehet.


A youtube link meg egy poénvideó, de sokaknak tényleg ez jön be.

2022. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyet mondjuk én is használok, az működik. De általában úgy, hogy annyira szar, hogy már teszik nekik.
2022. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Melyiket?
2022. júl. 10. 21:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
észreveszitek amúgy magatokat?
2022. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat cringe, meg kellett forditanom a telefont es becsuknom a szemem, hogy ne lássam legalább...en szégyelltem magam pedig csak nézem a videot...
2022. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Valaki árulja már el, hogy amikor a tinderről van szó, miért pontozza le pár élettelen, ha leírják, hogy ott a kinézet dönt? Konkrétan volt felmérés arról, hogy a társkeresőn az emberek több, mint 80-90%-a el sem olvassa az illető bemutatkozását, hanem csak megnézi a képeket és az alapján dönt.

De, elég csak esetleg leülnötök pár ismerősötökkel is beszélgetni. Jó kinézettel a legtöbb srác simán elmondja, hogy béna kommunikációval is összehozták a szexet.

Szóval, na... A szokásos lepontozó női brigád próbáljon már meg néha legalább minimálisan gondolkozni. Tudom, nehéz nekik, mert naponta itt tobzódnak a frusztrációikkal és itt megtehetik, hogy megváltoztatják a valóságot maguknak, de attól az még a monitor/telefon után még nem lesz ám olyan, amilyennek ők akarják.

2022. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
#8: ha nem tetszik, tökmindegy, mit ír. Ez társkereső, nem állásinterjú.
2022. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon égő, szüneteket kell tartani a nézése közben
2022. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!