Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fékezzem az érzelmeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fékezzem az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel már párszor randiztunk.Részemről nagyon szuper minden.Vonzódom hozzá,és nagyon jó az összhang köztünk.kezdem nagyon megkedvelni.És nagyon sok jel utal arra hogy kölcsönös,és komolyan tervezne velem.

Én hajlamos vagyok nagyon előre menni fejben,és kicsit ábrándozni, álmodozni egy közös jövőről, szép pillanatokról. Nem csak ennél a nőnél volt így, hanem akivel volt ígéretes ismerkedésem mindegyiknél ez a helyzet. Csak volt sajnos olyan, akivel nem alakult ki végül kapcsolat és így hogy nagyon elvittek az érzelmek óriási csalódást volt.

Ezt a nőt tényleg nagyon ígéretesnek érzem, és egyszerűen nem tudok gátat szabni az érzelmeimnek, ábrándozok róla folyton.Bízom benne hogy összejön vele...mert ha nem az extrém nagy csalódás és pofáraesés lenne...hogy tarthatnék mértéket magamban?



2022. aug. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha többször randiztatok, akkor nem ártana elkezdeni beszélgetni, úgy tényleg bensőségesen!

Tök egyszerű kérdés. Hogy képzeli a számára most ideális kapcsolatot. Ha azt írja le, hogy semmi komoly, akkor felesleges örökre gondolkodni, érzelmeket elengedni, ha azt mondja, hogy hosszú távra tervez, akkor kezdhetsz reménykedni.

2022. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj ezzek ti nők úgyis csak a pénzre hajtotok?
2022. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Ne zavarjon hogy férfi vagyok :)

2022. aug. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!