Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy baj, hogy kimutatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj, hogy kimutattam az érzelmeimet, nem tudtam visszafojtani egy férfi előtt akit még alig ismerek?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt a nagymamám és nagyon padlóra kerültem. Azt hittem sikerül a mai randinkon "normálisan" viselkedni, de sajnos nem sikerült.:( Kitört belőlem a sírás és nem is tudtam abbahagyni. Azért érzem ezt cikinek mert még alig ismerem, ez volt a 4. randink, nem akartam ezt rázúdítani, kellemetlen helyzetbe hozni. Nagyon kedves volt és megértő, vigasztalt amennyire tudott, de én mégis nagyon rosszul érzem magam emiatt. Gondolom egy pasi sem így képzel el egy randit...

Mennyire hervasztó dolog ez, el fog menni tőlem a kedve? Főleg mert nem vagyok már gyerek, azt gondolhatja hogy jobban kéne tudnom uralkodni magamon.:(

24/L


2014. márc. 26. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Becsületre méltó ha ki tudod mutatni ami bánt téged és az igazi érzelmeid nem gond tényleg :) aki ezt nem értékeli az egy bunkó tirpák.
2014. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de most nem akartam kimutatni, mégis így sikerült.:(
2014. márc. 26. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha normális férfiról van szó, akkor megérti és elfogadja. Ha emiatt másképpen kezel, akkor nem kár érte!


Részvétem!

2014. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hidd el ,egyáltalán nem baj hogy kimutattad.. és ez nem akarat kérdése sokszor
2014. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért is vagyok ilyen bizonytalan mert az előző párom nem bírta elviselni ha sírok, azt mondta nem tud vele mit kezdeni, úgyhogy előtte következetesen visszatartottam a könnyeimet. Nem tudom mi lesz ebből a kapcsolatból, de az biztos hogy itt már az indulásnál jól kisírtam magam. Bízom benne hogy nem rettenti el.

Köszönöm a részvétet!

2014. márc. 26. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
a részletezést nem olvastam, de szerintem nem lehet baj :)
2014. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tudja az okat ,akkor egy ertelmes pasi nemhogy nem riad el,hanem sokkal inkabb megtisztelve erzi magat azzal ,hogy olyan embernek erzed,akivel megoszthatod a banatod .hidd el,a pasik is szeretnek vigasztalni . A gyaszon pedig egyszeruen nem lehet uralkodni .

Sajat magambol kiindulva : biztosan nem okozna problemat nekem.

2014. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!