Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az? Hogy amikor mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az? Hogy amikor mar nyilvanvalo.

Figyelt kérdés
...,hogy tetszek egy fiunak es addig minden jol megy meg nem rakok fel egy kerdest a gyakorikerdesekre vagy nem beszelek rola a baratnoimnek,de aztan egyszer csak jon az,hogy csalodok.
2010. szept. 23. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik,hogy bizonytalan vagy,nem tudod a saját életed irányítani,idegenekre hallgatsz ezért alakulnak rosszul a dolgok.Mások véleménye formálja az életed,talán ha egyszer a sarkadra állnál,akkor az történne amit te akarsz.A fiúk amúgy se értékelik az ilyen lányokat akik egyedül még fingani se tudnak,de ha mégis sikerül nekik,még azt is megbeszélik a barátnőikkel és a jó ég tudja még ki mindenkivel.
2010. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

miért kell a másikat leoltani te átélted azt amit ő (?) lehet van benne valami hogy saját lábára kell állnia... de akkor is segítség kell neki eleinte...(ilyenkor az ember önbizalma még a 0 nál is kisebb lehet hogy te egy ilyen tökéletes gazdag nem tom mi vagy.. akinek mindene meg van.. és azt hiszed hogy a világ nagyon egyszerű hát nem épp...) téged a suliba úgy tanítanak.. hogy ne itt a feladat old meg.. azt cső... még fiatal... és mások tapasztalata kell... neki... és ő átgondolja persze hogy mi lenne a helyes neki... olyan nincs hogy önmagától nem tud meg csin. semmisítse ez hülyeség... hidd el... te is lehetsz még ebben a helyzetben.. és nem értem hogy akkor miért regéztél erre a Gyik ra ha te ilyen válaszokat adsz másoknak... amivel csak meg sérted és hülyeség...:/, nem értem az emberek miért ilyen bunkó parasztok...:/

és még fajmegkülömböztető is... szörnyű... el mondom neked hogy egy lánynak sokkal több jó tulajdonsága van mit egy fiúnak... és sokkal normálisabbak a társadalomban... a nagy betős életben... csak ilyen beképzeltek mint te... nem látod a szépet... (Y)

na 8, a kérdezőnek ne foglalkozz az ilyen bunkókkal.. nem tudnak semmit az életről..., és azért oltottam le hogy lásd nincs igaza... :):S

2010. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon koszi es igazad van...meg csak 14 vagyok:)
2010. szept. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!