Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az? Hogy amikor mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az? Hogy amikor mar nyilvanvalo.

Figyelt kérdés
...,hogy tetszek egy fiunak es addig minden jol megy meg nem rakok fel egy kerdest a gyakorikerdesekre vagy nem beszelek rola a baratnoimnek,de aztan egyszer csak jon az,hogy csalodok.
2010. szept. 23. 19:42
1 2
 1/13 Kamuuu ***** válasza:
Ne rakj fel kérdést és ne beszélj róla és nézd meg hogy van-e benne valami!:D
2010. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Funktasztikus ***** válasza:
nehogy a GYKtol függjön már a szerencsédXDháth sajna pofára sni az élet egyik alap dolga...egyszer sikerül:D
2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igenn de akkor kitol kerjek tanacsot?...Bezzeg mindig annak tetszek aki nekem nem tetszik.Pl. itt is lebukatam mar.Megtalalta valaki az egyik kerdesemet,ami rolla es rollam szolt:(
2010. szept. 23. 19:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon sok esetben így van... Az élet nehéz és kegyetlen, de van szép és kellemes oldala is, azt kell megtalálni. Fel a fejjel, majd jön Valaki aki megtölti a szívedet boldogsággal:) Én is ebben reménykedem...
2010. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kamuuu ***** válasza:
Kérjél tőlem tanácsot én szívesen segítek bár úgyse fogsz xD
2010. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ezt nemértem... :S
2010. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudod kamu te mar tobb kerdesemre is valaszoltam es a legtobb valasz hasznos volt,ugyhogy holnap irok privit:)kox:)
2010. szept. 23. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

csak van barátod akivel meg oszthatod a gondjaidat.. baidat...:/, ha nem akkor valahogy ismerkedj... pl. én szívesen beszélgetek bárkivel... szeretek embereket megismerni... meg minden...

vagy még vannak a szülők... ők csak meg értenek.. tudom kicsit izé hogy jajj szülők de néha tőlük is kell tanácsótt kérni vagy viccesen hangzik... de a szomszédbácsitól is kérhetsz.... segítséget... én olyan vok... hogy minden korosztállyal szeretek besz.. persze ha jó kedvem van.. ha nem akkor kicsit szolidabb vok.. na 8... sok olyan idős bácsika van aki tök rendes... és tők jól el lehet vele beszélgetni... nem tom eddig rengeteg... idős emberrel besz. és mindenkivel el lehet besz... egyszer beszélgetem egy 100 éves (téleg száz..xD ) idős nénivel... szegény nem tudta hogy hol lakik... annyira idős... és vele is tök jól elehettet beszélgetni... amíg el kisértem meg minden... addig tök jó dolgokról dumcsiztunk.. szóval az a lényeg és ezt mind azért írtam le... mert hogy ha szimpi akkor barátkoz és biztos vagyok benne hogy meg hallgat...még akkor is ha idegen vagy... ám vicces mert engem sokan úgy ismernek... mint egy csöndes "unalmas" srácot.. ezért kevés barátom van de akik vannak azok tudják hogy néha kiborítóan sokat tok besz..xD na 8... túl sokat írok.. a hülyeségeimről... hát akkor gondold át amit írtam... és hajrá..:) az akadályok arra valók hogy át lépjük őket.. :)

2010. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezek nm hulyesegek hanem hasznos tanacsok...jofej vagy...koszi:)szepen:)
2010. szept. 23. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:

szívesen...:) ha gondold... segíthetek... néha írsz privire... én válaszolok szívesen... de ha nem akkor nem...te döntésed.. :)

16/f

2010. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!