Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Probléma ha elvárom hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha elvárom hogy az aktuális barátnőm reggel meg este is szexeljen velem és ha nagyon kanos vagyok napközben is?

Figyelt kérdés

A reggeli szex alap, én csak úgy tudok működni ha reggel kielégülök. Ha nagyon fáradt vagyok akkor este nem mindig igénylem, de általában akkor is.


Illetve vannak napok amikor napközben is igénylem, annyira tombol bennem a tesztoszteron.


F/31


2022. aug. 14. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Legalább rejtenéd el a felhasználóneved.
2022. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Balázska nincs is barátnőd 😆 max a jobb kezed
2022. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Csoda, hogy ennyi pia után még egyáltalán feláll a fszod.
2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem lenne probléma, ha a jelenlegi párom ennyi szeretne szexelni. Lehet, hogy néha visszautasítanám, de szerintem egészen rendben van. Vannak ilyen időszakaink, mikor ennyire gyakori. Meg vannak, amikor kicsit ritkábbak. Fiatalok vagyunk és ez egy néhány hónapos kapcsolat.


Nem kérek privátot.

2022. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nos én nő vagyok, és mindennap akartam szexelni, erre megkaptam, hogy szexmániás vagyok. Most meg egy ideje elvagyok szex nélkül. Szóval lehet neked is csak addig menne a napi szex, amíg a másik oldalról elvárás nem lenne.(privátra nem válaszolok)
2022. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem lenne gáz,párommal ez a helyzet...
2022. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Vitya, a recska az nem szex🤣 a marokmarcsa még nem a csajod
2022. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"mekkora arcotok van már! kik vagytok ti, hogy hozzátok se lehet szólni? kik?"


Tényleg nem válaszolok privátra, de azért jó kis "troll" kérdés volt. Tetszik a humorod. 😁

2022. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!