Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ekkora bunkó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora bunkó vagy tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác akivel kb 1,5 hónapja rendszeresen szoktunk beszélgetni (semmi több).

Mivel neki van barátnője 2 éve. Viszont mindig mikor találkozunk nagyon bepróbálkozik. Puszilgat, ölelget, simogat. Már meg is akart csókolni.(de nem hagytam, de ez sem zavarta, azóta is próbálkozik)

Azt mondja szereti a barátnőjét, de akkor mért csinálja ezt közben?

Mennyi az esély arra, hogy komoly dolgot akarjon tőlem?

Vagy csak a szexre vágyik?

Szerintetek?


2010. szept. 23. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak arra kellesz, ne hagyd magad!
2010. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelmű hogy beléd akar ereszteni egy patront. Komoly dolgot akar tőled??? Haha! Ne legyél naiv. Milyen komoly dolgot akarhat ha van barátnője és ő mellette fűzöget téged?
2010. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
csak szórakozik veled, nehogy higgy neki!
2010. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:
85%

Igen, csak meg akar dugni.

Ráadásul pofátlanul csalná a barátnőjét.


A te döntésed, hogy lefekszel-e egy ilyen emberrel. Az ilyenből azt is kinézem, hogy utána fűnek-fának dicsekedne, hogy kiket húzott meg eddig, többek között téged is. Közben barátnője van. Ez azt hiszem mindent elmond.

2010. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
csak a szex más semmi
2010. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azthiszem igazatok van, nem fogok neki hinni. Hagyom a fenébe.

2010. szept. 23. 22:17
 7/8 A kérdező kommentje:

De én nem értem, mikor találkozunk puszilgat és olyan közel jön, hogy szinte már egymáshoz ér a testünk. És ha két napig nem találkozunk, akkor a következő alkalommal mondja, hogy milyen rég látott és tényleg szomorúnak tűnik. Én úgy látom, hogy féltékeny is, mert látott egy fiúval összebújni, és folyton szóba hozza őt.

Most akkor mi ez?

2010. szept. 25. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:

te szereted őt?

ha igen mondd meg neki hogy válasszon közted és a csaja között, mert lehet hogy téged is szeret valamennyire, ha nem, akkor hagyd a fenébe

2010. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!