Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ekkora egy bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora egy bunkó?

Figyelt kérdés
A hét elején találkoztam a volt barátommal.mikor ott voltam kopogtak az ajtón.mondtam neki,h nyissa ki,de erre azt mondta,h nem,pedig mondtam neki,h tuti az a csaj aki jár hozzá mert találkoztam vele mikor jöttem.nekem azt mondta,h nincs együtt a csajjal mert sok köztük a korkülönbség.tegnap megtudtam,h szakitottak.beszélgettem a csajjal és megkérdezte,h h is volt az az este.elmondtam neki,h én mondtam a srácnak,h valószinű,h ő az,a srác meg úgy mondta neki,h nem tudta h ő kopog.a csaj beszélt a sráccal és mondta neki,h jöjjenek oda hozzám és beszéljünk akkor hármasba.de a srác nem mert odajönni,inkább felhivott telon.és mikor elkezdtem mondani,h mi is volt csak annyit mondott mindig,h aham aham aham ...majd mikor raktuk le,h egy élmény volt. a csajjal pedig üzent,h csókoltat.mi értelme van annak,h haZUDOZIK ÁLLANDÓAN?
2010. aug. 27. 11:54
 1/3 Funktasztikus ***** válasza:
ez nem bunkóság végülis a VOLT pasid......csak egy gyáva alak:)
2010. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egyenes ember, és szerintem még ő sem tudja mit akar.

sajnos az ilyen típusú embereknél nem lehet tudni miért hazudnak, sőt, szerintem ők sem tudják csak próbálják védeni a "becsületüket". HA te már lezártad, ne foglalkozz vlee ez már az ő dolguk.

2010. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beszarok
2010. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!