Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? 24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 24L

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nemrég diplomáztam, dolgozok. Szeretnék ismerkedni Értelmes! korombeli vagy kicsivel idősebb (30 körül max) fiúkkal/férfiakkal? Milyen helyeket ajánlanátok, főleg olyat ahova mondjuk nem kell magammal rángatnom barátnőt, hogy ne legyen kínos az este. A normális válaszokat megköszönném.
2010. szept. 23. 00:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tudok egy helyet. Biztos véletlen, de a címe megegyezik a lakcímemmel:)


Komolyra fordítva: munkahely, szórakozó helyek, sportolás közben, hobbin keresztül, rendezényeken, stb, stb

21F

2010. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
:) igyekszem türelmes lenni
2010. szept. 23. 12:06
 23/24 anonim ***** válasza:

Nő bárhol ismerkedhet, mert pár perc alatt férfiak tucatjai veszi körül szórakozóhelyen. De ha beregisztrálsz egy netes társkeresőbe, ott is egy nap alatt fog jönni 4-5 levél biztosan.


Nekünk fiúknak ennél sokkal nehezebb sajnos...

2010. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nyitott szemmel kell kell járni!

Én nem hiszek a szórakozóhelyes ismerkedésben. Oda nem komoly kapcsolatot keresni járnak az emberek, hanem azért, hogy jól érezzék magukat.

Ha sétálsz az utcán, bevásárolni mész, utazol a buszon stb. keresd a szemkontaktust, mosolyogj! Flörtölj! Előbb-utóbb lesz köztük olyan srác, aki veszi a lapot és van elég töke megszólítani. De ha úgy érzed, hogy tetszel neki csak kicsit bátortalan, akkor te is kezdeményezhetsz beszélgetést. Nem arról van szó, hogy hívd el randira, vagy kérd el a számát, csak arról, hogy megtöröd a jeget azzal, hogy megszólítod. Ha a srác ezután sem veszi észre magát nem lép, akkor tényleg nem ő az akit keresel. De ilyenkor gondolj arra, hogy tetszettél neki, csak biztosan foglalt, ezért nem csinált semmit.

Nekem ez a véleményem erről, remélem segít!


26/F

2010. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!