Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? 24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 24L

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nemrég diplomáztam, dolgozok. Szeretnék ismerkedni Értelmes! korombeli vagy kicsivel idősebb (30 körül max) fiúkkal/férfiakkal? Milyen helyeket ajánlanátok, főleg olyat ahova mondjuk nem kell magammal rángatnom barátnőt, hogy ne legyen kínos az este. A normális válaszokat megköszönném.
2010. szept. 23. 00:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
mindenesetre már megérte kiírni a kérdés miattatok ;) :)
2010. szept. 23. 00:50
 12/24 anonim ***** válasza:

nézd, volt már nemrég egy olyan kérdés, hogy kinek nehéz ismerkedni. És toronymagasan a pasik nyertek, azaz NEKTEK lányoknak SOKKAL egyszerübb. Nekünk kell odamenni, reménykedni, versengeni a többiekkel, elviselni az elutasitást....


Ezt ne feledd

2010. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem feledem, és biztos, hogy van benne igazság, de az sem annyira könnyű világ, hogy próbálsz úgy kinézni és viselkedni, hogy egy olyan típus figyeljen fel rád, akit te szeretnél, magyarán nem a "kőkóla?!". Amúgy annál gázabb nincs, minthogy egy csaj kezdeményez, és elhajtják. Én azért akármilyen is az illető, nem röhögném szemközt, csak simán elmondanám neki az állást, normálisan.


Morrison's 2ben voltam, nem is egyszer, de nem vettem a lapot ezek szerint, hogy hol-merre terem ilyesfajta lehetőség.

2010. szept. 23. 00:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Küldtem e-mailt, nézd meg!
2010. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
várom, hogy elérjen hozzám, szólok ha nem sikerült.
2010. szept. 23. 00:59
 16/24 anonim ***** válasza:
hát én is pub-ba vagy billiárd szalonokban ismerkedem nem mindig van jó társaság így nem könnyű, de talán próbáld meg!
2010. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Pont ilyen az esetem, amit írtál magadról.:) Amúgy milyen magas vagy?
2010. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szia :( 26 F rendszeresen utazni szerető pasi érdekel?:) Dobj egy privit s megbeszéljük:)
2010. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

:), bár a kérdésre nem válasz, vagy olyan értelemben igen, hogy pl. a gyakorin...

elég magas, 177-8 ilyesmire emlékszem :)

2010. szept. 23. 09:39
 20/24 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért szórakozóhelyekre kell járni ismerkedni. Én oda csajokat felszedni járok, nem párt keresni. Ismerkedni meg mindenhol lehet. Szerintem a recept azt, hogy éld az életed, érezd jól magad és akkor meg fog találni az aki veled is jól érzi magát. Ja és kezdeményezz nyugodtan ha úgy érzed volna értelme. Te sem veszthetsz vele.
2010. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!