Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? 24L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 24L

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nemrég diplomáztam, dolgozok. Szeretnék ismerkedni Értelmes! korombeli vagy kicsivel idősebb (30 körül max) fiúkkal/férfiakkal? Milyen helyeket ajánlanátok, főleg olyat ahova mondjuk nem kell magammal rángatnom barátnőt, hogy ne legyen kínos az este. A normális válaszokat megköszönném.
2010. szept. 23. 00:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Pub-ok, ha pesti vagy akkor: Morison's 2
2010. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én elvinnélek pár helyre, ahol csajokat lehet felszedni, ergo ahol a csajokat is felszedhetik, de sajnos le vagyok égve. :)
2010. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
fénykép?
2010. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok, csak bátran folytassátok :)
2010. szept. 23. 00:38
 5/24 anonim ***** válasza:
Munkahely, internet, kultúrált koncert, egyébként meg bármilyen hely az ég egy adta világon. Ennyire nagy a gáz, hogy ismerkedni akarsz? Senki udvarlód nincs?
2010. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan könnyűnek tűnik elvileg, nem vagyok túlbuzgó öntelt liba, de azért normális, tetszetős külsővel (magas vagyok, szőkésbarna, vékony /viccen kívül, pedig jó a humorérzékem :)/) rendelkezem, de valahogy nem jött még oda hozzám egy jó, igazi férfi h "szia.." Valamiért azt is kínosan élem meg, hogy egyedül elmenni ilyen helyre, mintha felkínálnád magad, pedig a barátnő nem feltétlenül akar 3ik lenni. hm:/
2010. szept. 23. 00:41
 7/24 A kérdező kommentje:
jajj és ez nem azt jelenti, hogy nem jártam még senkivel, mert jártam bőven :D, de soha nem ilyen szituációban ismerkedtem meg az illetővel
2010. szept. 23. 00:42
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát figyu! Viccen kívül küldj egy msn címet, s megvitathatnánk. Ha nem baj, csak utálok így itt fent beszélgetni.
2010. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
ha nem zavar a marijuanafüst, én feleségül veszlek
2010. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És azt vettem észre, hogy ez a korosztály pl. felfigyel rám tegyük fel, de akkor se jön oda (persze tudom, hogy én is kezdeményezhetek, de mindig nem szeretnék), vagy csak a bunkóbb típus, biztos kevés ember helyzet alapján ítélek..
2010. szept. 23. 00:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!