Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki vagy cuki egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy cuki egy első randin véletlen eleresztett "galamb"?

Figyelt kérdés

Igen, vállalom, velem esett meg ez a "szörnyűség". Sajnos mikor menstruálok hihetetlen mód fel tudok puffadni és ma volt egy randim. És mikor ültem le a padra kicsúszott a semmiből egy puki.


A partnerem oldotta a ciki szitut, nevetett és azt mondta, "inkább ez jöjjön ki, mint a mentő". Én azért kellemetlenül éreztem magam. Sosem esett meg velem még ilyen. Kapcsolatban is diszkréten kezelem ezeket. Mit gondoltok?



2022. aug. 4. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Cuki? Ugye ezt véletlen se gondolod? Nem a legnagyobb baj, de azért elég gáz odarottyantani neki.
2022. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Megint te ???


Srácok , ne etessetek a trollt.

2022. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az első randin volt ilyen, hanem már egy ideje együtt voltunk.

Átugrott egy pocsolyát a lány, de ahogy leérkezett elengedett egy olyan igazi filmes, hosszú, beleremegős fingot, hogy azt hittem be is szarik.

Egyszerűen annyira abszurd volt, hogy nem is tudtam mit csináljak, mert szívem szerint viaítottam volna a nevetéstől, de közben meg el se akartam hinni, ami történik.

Égett is az arca, totál vörös lett.

Mondtam, hogy nem gáz, soha nem került szóba.

2022. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene lehet cuki egy bélgázürítésben?
2022. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
ciki, de elnézhető
2022. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Jó érzés tudni, hogy a lány is ember, annak minden velejáróval, és így elfogadni őt. Úgyhogy szerintem cuki... főleg ha még látszott is rajtad, hogy zavarba jöttél a dologtól.
2022. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Amennyiben te is cukinak tartanád, ha az orrod alá szarna, teljesen rendben van.
2022. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ciki, de ezért nem fog az ismerkedés félbe szakadni, illetve az is sokat elárul róla hogy ezt hogy kezeli 🙃
2022. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Cuki legföljebb az, ha egy csecsemő produkálja.

Iszonyatos ciki!

2022. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki, de ha veletlen es jol kezeli le a helyzetet, akkor nem lehet akkora baj.
2022. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!