Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinder ennyire a pénzlehúzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder ennyire a pénzlehúzásra megy, vagy csak véletlen alakult így?

Figyelt kérdés

56 matchem volt 2 hónap alatt, igaz vidéken, 1 délutánt Budapesten töltöttem, gondoltam veszek Platniumot is, hogy akkor már tudjak lájkolgatni, mire hazaértem lett 230 matchem pluszba.


Most ez annak köszönhető, hogy Budapesten ennyivel jobban pörög a Tinder, vagy ennyit számít ha fizetsz?


22/F


2022. jún. 30. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

"mire hazaértem lett 230 matchem pluszba"

Oké :).

2022. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kiemelt csomagok esetén többször és több nőnek ajánl fel
2022. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"kiemelt csomagok esetén többször és több nőnek ajánl fel"


Erről linkelj hivatalos információt, mert legjobb tudomásom szerint ez nem igaz.

2022. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Zala megyében (csak egy példa) élnek 280 ezren, a budapesti agglomerációban 3 millió 300 ezren. Szerinted?
2022. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a #4 mondja. Debrecen és 50km-es körzetét 1,5 óra alatt kényelmesen végig lehet pörgetni, legalábbis 22-33 éves nőből. Jó indulattal max. 500 profil van... Ezzel szemben hapsiból minimum 5x ennyi van fent.


Nekem 40-50-től nem is lehet több match, mivel kb. annyit húztam jobbra. Goldra se kell előfizetni, mert a lájkok sose fogytak ki, nem is tudtam, hogy ki tud fogyni, amíg ismerősnél nem láttam...


Ehhez képest Bp. aranybánya. Vagyis ha pocsolyában halászol, akkor hiába veszel egy k..va nagy hálót nem lesz több fogás. A nyílt tengeren viszont nem mindegy, mekkora a háló.


34F

2022. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A 230 nagyobbik fele Budapest miatt volt, és amúgy egy chad vagy, top 5%-os pasi (a profilod alapján). Gondolom közepesen kigyúrt, jó kiállású, sportosan elegáns, jóképű, huncut vagy férfias tekintet, jó frizura/szakáll, nyaralós/sportolós/szocializálódós képek. Ez a tuti profil receptje.

Vagy kamuzol, esetleg véletlenül átállítottad magad nőnek, vagy homokosnak.

2022. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6

"Vagy kamuzol"


Még a nagyon jóképű szép nőknél népszerű haverjaim se tudnak ilyen számokat itt Pesten, pedig ők 1-200 nőt dugtak már életük során. Ez sima kamu. Egy gigachad se tudna ilyet számokat hozni kevesebb mint 1 nap alatt sehol a világon.

2022. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek ilyen számok. Én nem tartom magam jó pasinak, de a 400-500 match simán megvolt elôfizetés nélkül erôs szelektálással is Bp szélén.
2022. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Lehetetlen. Talán 5 éve még így volt, de manapság még Brad Pitt sem tudna annyit produkálni, max. pár hónap alatt.
2022. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy Budapesti ismerősömnek 800 matche van pl.
2022. júl. 1. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!