Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A WOW-ban lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A WOW-ban lehet csajozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 22:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a programozók kockák wowosok=szüzek stb duma akkora hülyeség, nem egy ismerősöm programozó vagy wowos és még is van barátnője jár bulizni, csak emellet játszik is néha napján.Én is wowozok pl még is van csajom meg munkám amiből fizetem a lakást és e mellet ha esténként kicsit leülök játszani ahhoz senkinek semmi köze, ahogy ahhoz se ha hétvégén bulizni megyek még is előbbit inkább kritizálják mint az utóbbit.

Egész életre nem létezik szüzesség, mert a nők is felnőnek egyszer és akkor ki lesz a jobb pasi a pénzes programozó vagy a még mindig minden pénzét elbulizó senki? Nem akarok ezzel senkit se kritizálni de nem kéne a wowot összekötni valamivel ami nem igaz, egyszerűen nagyobb esély van arra hogy valaki aki nem él társasági életet hogy wowozik mert otthon van.

2010. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Naná! A Darkelf muffok kuva jók XD De az én kedvenceim a Tauren csajok, akkora tőgyük van hogy ihaj :P XD Az Ork nők is dögösek csak rohadtul büdösek őket kerüld vagy vigyél magaddal szappant és fürdesd meg őket kivév ha szereted ha büdös a pics@ egy kicsit, de a kis szakállas Törp asszonyok is izgatóak szóval hajrá ;)
2010. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

jah lehet:D én WoWhoz hasonló játékba már csináltam..xD

jöttek h segítsek.. stb aztán így már könnyű volt.:D de amm menj ki utcára és ott csajozz:D ha nem pasival akarsz összejönni aki csajnak adja ki magát!XD

és élőbe sokkal jobb!:D

2010. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem tudtam, hogy mi az a WOW leginkább azt jelenti, hogy nő vagyok. :-D


De most hogy mondjátok, az öcsémtől már hallottam róla. :-))

2010. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Öcsém ezt komolyan gondoltad??Te nem vagy 100%-os!:@KOCKAA!!
2010. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Én szerintem a kérdező egy lány, aki féltékeny a wowra :) úgy gondolja nő van a dologban mivel több időt tölt a gép elött mint vele :D Tudom javasolni, hogy játsz te is :) én 5 éve wowozom, dolgozok, sportolok, barátnőm van szóval nem vagyok kocka.. Elég kicsi esélye van egyébként hogy barátnőt találjon valaki a wowban, nem lehetetlen persze mert én is randiztam wowos lánnyal :D
2010. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
ezt amúgy most nem úgy érti, hogy a karaktere csajozzon?
2010. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 vasbeton93 válasza:
ami azt illeti lehet... csak nem ajánlott... xD hiddel vannak erre jobb helyek is...
2010. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 ..Lara.. válasza:
:) Miért egy online világban akarsz csajozni????? Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit vársz egy ilyen "kapcsolattól" ?!? Persze lehet ismerekedni, mivel a dungeon-okben másokra vagy utalva, a és a groupos questek-hez is kell másik ember, de ha játszani akarsz, akkor wow-ozz, ha pedig ismerkedni, akkor menj szórakozóhelyre.
2010. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Terepkalács válasza:

Hali. Ne támadjátok se a wow-ot, se mást. Az, hogy valaki wowozik valóban nem feltétlen arra utal, hogy nincs élete, bár köztudottan ez az mmorpg könnyedén képes függőséget okozni, de nem is ez a lényeg.

Hali, én is lány vagyok, és sokáig rendszeresen játszottam.


Én a városban találkoztam egy sráccal, aki megtetszett és kiderült róla, hogy wowozik. Megkérdeztem a karakterének a nevét (hál'isten hordás volt :D) majd szép lassan kiment a fejemből, e azért felvettem a friend listembe. Azonban egyik nap mégis ráírtam, mert épp én is, ő is online volt, és ettől kezdve majd' minden nap beszéltünk. Nem több a wow, mint egy béna chat-es oldal, csak keverve vannak az emberek (nehéz közeli városban élő playert találni a játékban) és nem mellesleg még közben játszani és bolondozni is lehet. Nem jártam chatre, de wow-on ellopta a szívem. :)


Nem sokkal később meghívott egy házibuliba, majd egy következő bulin össze is jöttünk, és hé. :) Mostanra 2 éve vagyunk együtt, és októberben költözünk össze. Nem mondom, hogy párkapcsolatot wowon lehet élni, mert NEM LEHET, de segíthet abban, hogy közelebb kerülj az illetőhöz. Hasonló formában nem bűn a wow, semmivel se rosszabb, mint egy társkeresésre használatos szánalmas chatoldal.


Üdv.

2010. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!