Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? :/

Figyelt kérdés

az van hogy egyik reggel barátnőm talizott egy fiúval aki akar vele járni. Jól ismerik egymást már évek óta. A bnőm engem is hivott magával meg a fiú is hivot magával egy barátját. Úgyhogy igy 4en taliztunk. Szerintem nem is kell folytatni...:D Hát persze hogy megtetszett a fiú akit hozott magával barátnőm "fiúja"...:S:S De az a gáz hogy én 8adikos vagyok ő meg gimi elsős. Vagyis nem ez a baj hanem az hogy most kiderült hogy tetszik neki egy lány, akit mellesleg ismerek mert voltunk már együtt egy helyen. Ja és a lánynak is tetszik ő, mert tényleg nagyon helyes meg minden..:S Mondjuk hozzám egy kicsit magas. Na és lesz nyíltnap a gimi és megyek én is. És mivel ő elsős igy hozzájuk megyünk be órára. Már nagyon várom, de egy kicsit szerintem furcsa lesz. Mert amikor taliztunk ugy 4esbe már akkor is rámnézett meg ilyesmik... De nemtudom hogy miért meg ilyesmik. Hogyan kelthetném fel az érdeklődését vagy valami?? Vagy hogy közeledjek felé?? Nem itt lakik ahol én...:S Messzebb, pár várossal és faluval odébb. Ja és most nem akarok kis izének tünni de én szépnek és csinosnak tartom magam, szóval ha erről van szó akkor... nem hiszem hogy ebben lenne a hiba. MOndjuk még annyira nem is bezséltünk. Sőt sehogy...:S Van valami tippetek vagy valami?? HOgy hogy kerüljek hozzá közelebb vagy hogy keltsem fel az érdeklődését??:S

előre is köszi=) és bocsi hogy hosszú lett=)


2010. szept. 22. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szólalj meg 'oszt eldönti, hogy akar-e valamit. A külső nem minden, aranyom...
2010. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy olvastam egy könyvbe hogy a lába arra felé "néz" amerre a "kiszemeltje" áll... Nah és ez tényleg igy is vt csak nemtudom hogy ez igaz e...xD
2010. szept. 22. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt letudhattad volna 2 mondatban is... Ha úgyis oda mész nyílt napra, kérdezd a suli felől. Aztán a témák jönni fognak maguktól, ha tetszetek egymásnak.
2010. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi, de én nem olyan paraszt vagyok mint egyesek... ha érted a célzást aranyom...;)
2010. szept. 22. 16:54
 5/11 A kérdező kommentje:
hát remélem jó lesz minden=)
2010. szept. 22. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
pff. p*csa xD
2010. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A reményhal meg utoljára...
2010. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs veszve semmi,attól még te is tetszhetsz neki:D próbáljatok meg beszélni és majd akkor kiderül,hogy teteszel-e neki vagy nem :)
2010. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

16:57

miért is??:O:D

2010. szept. 22. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első nem is akart beszólni.. -.-" Szal nem tom mit írogatsz neki kérdező..

Amúgy meg,lehet hogy a másik csajt szebbnek tartja a csávó,a kisugárzása miatt..

2010. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!