Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Én nem csaltam meg!

Figyelt kérdés
Szóval, volt egy buli, ahova a fiúmmal mentem el, de volt ott egy lány ugyanolyan ruhában mint én. Egy ideig elvoltunk kettesben, aztán és kimentem a mosdóba, mire visszaértem a pasim sehol se volt. Másnap megkérdeztem, hogy miért lépett le, Ő meg azt mondta, hogy látott engem smárolni egy másik pasival! De én nem tettem ilyet, valószínűleg összekevert azzal, akivel egyforma ruhában voltunk. Mit legyen most? Mert nem hisz nekem, pedig én sosem csalnám meg!
2010. szept. 22. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Találkozzatok azzal a lánnyal, ő meg jöjjön ugyanabban a ruhában.
2010. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én a nevét sem tudom annak a lánynak! :(
2010. szept. 22. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Keritsd elo es beszeld meg vele a helyzetet, legyetek ugyanabban a ruhaban es magyarazzatok el a kanodnak hogy mi volt. This is the only way.
2010. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez az! Azt a fiút akivel smárolt, viszont lehet hogy ismerem! Majd őt megkeresem (bár nemtom hogy adjam elő neki a helyzetet) de reméljük hogy ő legalább tudja a nevét a lánynak... ha már egyszer megcsókolta...
2010. szept. 22. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon bízik benned a srác. Kettő dologl ehet: vagy hazudsz vagy a pasid gyökér. Ez a kapcsolat halott, szóval akármit csinálhatsz.
2010. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morals ***** válasza:
Lehet h csak érzékeny a srác. Ha velem ilyesmi lenne azonnal bedurciznék, és várnám legbelül h bizonyítsd be, hogy sose tennél ilyet. A vádaskodás szép lassan abbamarad ha hatásos vagy. De remélem tényleg nem csaltad meg, mert számomra bármilyen is a lány, ha hűtlen, megszűnik nőnek lenni a szememben, s ezt sok srác igy gondolja.
2010. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. Ha kicsit elgondolkozna, akkor rájönne, hogy ha tényleg meg akarnád csalni, akkor azt tuti hogy nem abban a buliban tennéd, ahol ő is ott van. Én a helyedben megsértődnék rajta, hogy ilyen kevés elég, hogy meggyanúsítson és ráadásul a magyarázatot se fogadja el.
2010. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megint utolsó vagyok, félreértelmeztem az utolsó előttit:) szóval mégse értek vele egyet, szerintem nem kellene neked küzdened, hogy bebizonyítsd. Igazából sosre lehet benne teljesen biztos, hogy mit csinálsz, amikor nem vagy vele, ez a bizalom lényege.
2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem pazarolnám ilyesmire az időmet, elmondtad neki a sztorit nem hitte el (jó tényleg elég furi, de akkor is) miért hinne neked más dolgokban. Én nem tudnék komolyan venni valakit aki nem bízik bennem.
2010. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én megértem, mert arról van szó hogy ő már elég bizalmatlan, előzőleg sokan megcsalták, de már semmi gond, mert elhitte hogy nem én voltam az:)
2010. szept. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!