Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem csaltam meg?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Jó ideig minden tökéletes volt, de három hónapja elkezdtem dolgozni és azóta sokat féltékenykedik. Viszonylag sok a férfi munkatársam, akikkel elég jó viszonyban vagyok (de nem járunk el közösen bulizni vagy ilyenek, csak a munkahelyen beszélgetünk sokat, poénkodunk egymással). Ebben szerintem semmi rossz nincs, főleg mivel neki is vannak nő ismerősei. De folyton azzal gyanusítgat, hogy biztos valamelyik pasi tetszik nekem bentről.

Pár napja hüvelygombát kaptam és ezt is arra fogta, hogy én biztos megcsaltam őt. Hiába mondtam, hogy valószínűleg az antibiotikumtól jött ki, mert az elmúlt héten azt kellett szednem. Szerinte ez hülyeség, mert az antibiotikum gyógyszer.

Néhányszor túlóráztam is, mert a főnök megkért, hogy nem tudnék-e még 2 órát maradni vagy néha hamarabb bemenni, amit én természetesen elvállaltam, különösen a próbaidő alatt. De ő ezt sem hitte el. Mindig azzal jött, hogy valamelyik munkatársammal töltöm azt az időt. Most azt vette a fejébe, hogy minden nap elkísér a munkába és értem jön, mikor végzek. Ez nekem nagyon zavaró és kellemetlen a többiek előtt. Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem?


2011. máj. 29. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy kicsit hagyd így a helyzetet (had vigyen-hozzon) és miután egy kicsit megnyugodott vagy ő fog leállni ezzel vagy próbáld vele szépen megbeszélni h ez fölösleges, nagyon szereted, nem csalnád meg meg ilyenek.

remélem tudtam segíteni :)

2011. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 asdface ***** válasza:

Minden ember fél az új dolgoktól, ne aggódj szerintem ez egy természetes reakció, hogy féltékenykedik.

Én hagynám a dolgokat menni tovább, mint eddig és akkor majd megszokja és nem fog megkérdő jelezni vagy elis mondhatod neki, hogy téged zavar ez a dolog , hogy nem bízik benned.

Nem akarok jósolni, de magamból kiindulva én úgyhiszem, hogy majd csendbe marad akkor ,de elkezd kombinálni és az nagyon nem jó.

Sok sikert , remélem segítettem.

2011. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy vigyen-hozzon. Mitől lenne ez kellemetlen? Szégyelled? Mert az már eleve ok a féltékenykedésre...

A többieknek meg azt kell mondani, ha kérdezik, hogy hát igen, ilyen szuper lovagias pasim van. Mi ezzel a baj??

2011. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kellemetlen lenne. Nem az miatt hogy hoz meg visz, hanem hogy ennyire nem bízik meg bennem. Kérdezz rá hogy mi okot adtál arra hogy ennyire féltékeny legyen? És ha ennyire nem bízik meg benned, gondold át hogy kell-e még ez a kapcsolat. Mond neki hogy tarcsatok egy kis szünetet, és ha majd úgy érzi hogy képes arra hogy megbízzon benned, akkor folytatjátok.
2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
először is hány évesek vagytok ...kicsit gyerekes féltékenység azonban megérthető én bennem is bennem élne a gyanú ha a pasim ilyen sok csajjal lenne körülvéve azonban hát igen a bizalom az első számú dolog a kapcsolatba ... azonban nem értem miért kellemetlen ha párod elmegy eléd... szerintem az tök jó lenne... persze gyakorlatilag így semmi szabad tered de hát talán ha egyszer kétszer elmegy akk talán utánna megnyugszik ... vagy menjetek el sokasba erre arra azt akk rájön mi a szitu ......
2011. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, de azért kellemetlen, mert céges busszal járunk dolgozni és ő mindig eljön értem helyi járatos busszal, de mivel nekem nincs bérletem, vissza már ő is a céges busszal jön, amit nem annyira néznek jó szemmel a munkatársak. Reggel meg ugyanez a szitu, úgy száll be a buszba, mintha a testőröm lenne. Nekem ez igenis rossz és zavarba ejtő.
2011. máj. 30. 06:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. És mit tud meg ha bekísér? Ha meg is csalnád teszem azt, ha ott van melletted a buszon ez nem derülne ki hisz épp vele vagy. Értesd meg ezt is vele.
2013. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!