Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj , aki nagyon bejön nekem , ilyeneket ir , hogy szeret meg fontos vagyok neki , de állitólag van pasija.

Lehet , hogy tényleg szeret vagy csak szopat ?


2010. szept. 21. 20:38
 1/10 Funktasztikus ***** válasza:
a nök nem kiszámithatóak...:D
2010. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak mint barát vagy fontos neki!!!!!

én is így jártam:S többet hittem a dologról (bár a jelekből úgy tűnt h több is van) 20F

2010. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szolohoz

velem is megtörtént már sajna

2010. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem tökéletes a kapcsolata a barátjával, lehet, hogy már a szakítás szélén vannak.
2010. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányok 95% -nak kell ez a megerősítés hogy valakinek szíveket ír és ilyeneket "vág a fejéhez" cserébe ő is szeretné, ha megkapná ezt. Egyébként lehet hogy nem akar semmit, de kérdezd meg, mert így nem történhet félreértés ;)
2010. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet , hogy hetente más pasival jár .
2010. szept. 23. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Akk meg szard le a kis kurv@t
2010. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is , de :( szeretem .
2010. szept. 24. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom 14-15 éves lehetsz :). Szerintem ne foglalkozz vele, mivel csak azt a szót nem írnám le, de azt csinálja :D . Annyi kedves és szép lány van, és te még elég fiatal lehetsz. Tudod mindig vannak olyan fiúk és lányok akinek mindenki tetszik aki helyes vagy jól néz ki és gyűjtik a jó pasikat/csajokat. az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Szerintem, azt lehet látni valakin ha valakit igazán szeret pl: nem idióta szívecskéket írogat, hanem eléd áll (persze ha fiú) és megmondja, hogy szeret. Vagy ha belenéz a szemedbe és látod, hogy az milyen más, vagyis, hogy rád máshogyan néz mint mondjuk a Ferire/Bözsire :D gondolom érted :)
2010. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem őszintének tűnik :'(
2010. szept. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!