Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen olyannal csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyannal csókolózni aki cigizik? Nem voltam még olyannal. Az a helyzet hogy utálom a cigiszagot. Gáz lesz így a csókolózás is?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem, nagyon megéreztem sajnos. Ha valami elektromos cigit szív csak azzal nem szokott gond lenni.
2022. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csókolóztam dohányos csajjal és éreztem is rajta, de nem zavart. A cigifüst szaga kellemetlen ugyan, de én dohányosok között nőttem fel, nem zavar egyáltalán (én magam nem dohányzom).
2022. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kesernyés, érződik a száján. Egyéni elbírálás,hogy tudod e tolerálni vagy sem,ezt mi nem tudjuk előre megmondani.
2022. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt gáz. Mondjuk én szeretem az ízét és az illatát is.
2022. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem dohányzom és nem is szeretem a szagát különösebben, az ízét meg főleg, de volt több pasim is, aki aktívan cigizett. Engem nem zavart, dohányosok között nőttem fel, nekem ez az "otthon" szaga volt, de így, hogy már évek óta füstmentes háztartásban élek, lehet, hogy nehéz lenne megint megszoknom. A csókolózás még hagyján, de a bőrén, ruháin is érezni a cigiszagot, erre érdemes felkészülni.
2022. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Furcsán hangozhat, de nálam nagyban függ attól, hogy milyen cigit szív, és ez alatt értek minőséget, erősséget egyaránt. Az olcsó szivarkáktól rosszul vagyok, a kék Lucky Strike-ot meg pl. kellemesnek találom, mindegy, hogy a csók ízéről beszélünk-e vagy csak a füstről. (Bár az én dohányos múltam nem merül ki az egykori passzív dohányzásban, szívtam is úgy 15 és 20 éves korom között, ez lehet, hogy számít.)
2022. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Undorito, keseru, nem szivesen csokoloztam mar vele a kapcsolat vegen. Az elejen odafigyelt, surun ragozott, vagy a talalkozasok elott nem gyujtott ra.
2022. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!