Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan értelmezhető az incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezhető az incel fogalom, mit értetek ez alatt egyénileg?

Figyelt kérdés

Egy olyan skatujának tűnik ami tovább süllyeszti az embert negatív irányba az által, hogy sok ember magára húzza és vagy felveszi ezt a kreált szerepet.


Ez majdnem olyan mint a "szerencsétlen" kifejezés amit szintén sokszor mondogatnak az emberek egymásnak szerintem.



2022. jún. 26. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a belső értékeket, de láttam már olyan telebelső nőt, akivel sose.
2022. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem komalnak a csajok, mert nem olyan a kulsom, ami bejon nekik.....



38F incel

2022. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Itt max 3-5 ember van, aki incelként hivatkozik magára.

A többieket önkényesen annak minősítik, mert nem jön be a lányoknak vagy olyan hozzászólást ír, ami a többségnek nem tetszik.

2022. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#10: Ha ennyire félős, gátlásos vagy, azon pszichológus tud segítani.

Mi a legrosszabb, ami törénhet? Max. nemet mondanak. Nem dől össze a világ, mész tovább.

Mindenki mindeféle visszautasításokat kap az élete folyamán (nem csak párkapcsolati), tovább kell állni.


Errők jut eszembe Maryl Streep-t visszautadították a pályája kezdetén, mert nem elég szép, nem visszavonult sírva, hogy milyen igazságtalan a világ, hanem ezt mondta: “I’m sorry you think I’m too ugly for your film but you’re just one opinion in a sea of thousands and I’m off to find a kinder tide.”

A történet többi részét meg már ismerjük.

2022. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra: incel = kitalált műszó az ismerkedésben sikertelen férfiak megbélyegzésére az interneten.
2022. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mostmár értem kialakilt egy kép erről a fogalomról.


Mindenkinek a legjobbakat kívánom,temélem mindenkinek lehetősége adódik megvalódítani mindent amire vágyik előbb vagy utóbb.

2022. jún. 26. 22:51
 17/18 A kérdező kommentje:
Remélem*
2022. jún. 26. 22:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jó ideig nagyon lelkesen próbálkoztam az ismerkedéssel. Rengetegen csak szórakoztak velem meg röhögtek rajtam mert lenéztek valószínűleg. Volt aki engedte hogy elhiggyem hogy összejöhetünk. Volt akibe szerelmes is lettem aztán utána röhögve taposott össze. Sose kellettem egyiknek sem csak arra hogy a tudtomra adják hogy nem vagyok férfi. Nem tetszettem soha senkinek. Ha kövér voltam azért ha lefogytam akkor sem tetszettem. Most újra kövér vagyok de már leszarom hogy nem tetszem mert nem vagyok macsó daliás fasz. Sosem volt még barátnőm. Nagyon szenvedek a magánytól de nem tudok semmit tenni. Az hogy milyen ember vagyok senkit sem érdekel. Szóval akkora szivatásokat és pofonokat kaptam hogy teljesen elvette a kedvem. Nem szoktam megnézni a nőket. Önkielégíteni sem tudok már régóta mert nem érzem a vágyat
2022. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!