Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a kulonbseg e kozott a ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg e kozott a ket fogalom kozott: SZERETLEK es TETSZEL?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye most ez nem komoly?
2011. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne komoly? Azert nem mindegy szerintem, hogy azt mondja valaki, hogy tetszel vagy azt, hogy szeretlek. Vagy mindegy?
2011. jan. 28. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szeretlek = szeretek veled lenni, szeretem ahogyan viselkedsz velem, (általában a belső értékeket lehet szeretni egy embrerben, mert valaki külsejét szeretni nem szokás.

tetszel = külső értékek. (haj, arc, alkat..stb.)

2011. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel azt írod Te is, hogy nem mindegy mikor melyiket használjuk, nyilván tisztában vagy a különbséggel. Például egy lánynak tetszhet nagyon sok fiú, de szeretni ettől csak egyszerre egyet fog.
2011. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16:25! koszonom!
2011. jan. 28. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy ezt meg kell kérdezned. Ez szerintem ösztönösen jön belülről, hogy te mikor használod melyiket.
2011. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majd megtudod ha egyszer szerelmes leszel
2011. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretlek: barátnak= jó fej vagy, nagyon bírlak

szeretlek: csajomnak/pasimnak: meghalnék érted.

szeretlek: vallomás= aranyos, kedves, jófej.. stb csaj/pasi vagy, szívesen járnék veled.

Tetszel: barátnak= jó a ruhád/új hajad, szép vagy. :)

Tetszel: csajomnak/pasimnak= ma kivételesen csinos vagy

Tetszel: vallomás= egész helyes vagy, és bírlak, de nem vagyok beléd szerelmes.

2011. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért a SZERETLEK-kel nem dobálózol úgy mint a TETSZEL-lel...
2011. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!