Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan értelmezhető az incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezhető az incel fogalom, mit értetek ez alatt egyénileg?

Figyelt kérdés

Egy olyan skatujának tűnik ami tovább süllyeszti az embert negatív irányba az által, hogy sok ember magára húzza és vagy felveszi ezt a kreált szerepet.


Ez majdnem olyan mint a "szerencsétlen" kifejezés amit szintén sokszor mondogatnak az emberek egymásnak szerintem.



2022. jún. 26. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Röviden balfasz....
2022. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

incel = "pszichés problémákkal küzdő ostoba hímsoviniszta megkeseredett nőgyűlölő lény, aki semmilyen olyan tulajdonsággal nem rendelkezik, mint egy valamire való férfi"


Az én értelmezésem szerint.


Azt tudom, hogy minek a rövidítése, de értelmes ember nem akar ilyen "mozgalomba" részt venni és nem hívja magát incelnek és nem utolsósorban belátja saját hibáit és nem olyan dolgokat okol amik csak az ő fejében léteznek.

2022. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
A blackpill az incelen belül van, de nem egyenlő az incellel, sokan ezt felejtik el. Alapesetben semmilyen összetettebb ideológia nem kapcsolódik az incel léthez, csak az, hogy egyedül maradtál önhibádon kívül.
2022. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Önhibádon kívül? Nane....
2022. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy az eredeti jelentése mi, de szerintem a mai világban, amikor mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy elmenjen egy prostihoz, max. a mélyszegénységben élőknek nincs, szerintem az eredeti definícióval értelmezhetetlen fogalom.


Akik magukat incelnek, femcelnek stb. nevezik, azok azok az emberek, akiknek nem jön össze olyan pár- vagy szexkapcsolat, amilyet ők szeretnének (tehát ált. nem akárkivel, hanem a náluk sokkal igényesebb, jobban kinéző egyénekkel, vagy sokkal jobb szociális készségekkel rendelkező egyénekkel), és azt gondolják, hogy ők olyan tökéletesek belsőre, hogy nekik ez kijárna, ezért a nekik tetsző nemet sértegetik kollektíven, és kamuznak arról, hogy CSAK és KIZÁRÓLAG olyan okok miatt nem választja őket senki, amiről szerintük nem tehetnek (külső, gazdagság, "nem vagyok partiarc dumagép"). Szóval nekem inkább viselkedést jelent amellett az "incel" manapság, hogy nem jött össze neki szex/kapcsolat neki tetsző emberrel... az meg oké, negatív, de jogosan negatív.


Azzal nincs bajom, aki kicsit kesereg amiatt, hogy nem tudott összejönni neki tetsző nővel / férfival, de nem az adott nemet okolja emiatt, hanem max. a világra dühös kicsit... de azok általában nem is címkézik magukat fel incelnek, mert nem a szex körül forog az életük, és nem is gondolják azt, hogy nekik az jár.

2022. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Fejlődésben visszamaradotak csoportja , akik energiàikat önfejlesztès helyett, önsajnàltatasba , mások hibàztatásaba fektetik.


Balfasz ahogy #1 is írta

2022. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Számomra a saját esetemben (incel nő/femcel) csak annyi, amit az 5. hsz. is említ, hogy nem jön össze szex(kapcsolat) számomra vonzó partnerrel. De nem a férfiakat okolom emiatt, teljesen érthető, hogy ilyen ocsmány nő nem kell nekik. Legfeljebb a felmenőimre/az életre vagyok dühös, amiért ilyen adottságokkal kényszerülök élni, magas libidóval, így garantált a szenvedés. És nem szép dolog, tudom, de irigy vagyok a szerencsésebb adottságokkal, ezeknek köszönhetően jobb és több lehetőséggel rendelkező nőkre. Akikre vágynak, akiket kívánnak, akikért "megőrülnek", akiknél kezdeményeznek, és nem csak siralmas alakok. Akik ha igényük van rá, rengeteget és jókat szexelhetnek. Én meg csak bőghetek a nélkülözéstől, sirathatom az apácaként eltelt fiatalságomat (már 31 vagyok), jobb híján a kutyáimat simogatva. És persze kapom a pofámba (teljesen jogosan amúgy), hogy örüljek, hogy csak ennyi bajom van az életben...
2022. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

#7, bőven vannak, akik nem a külsőre mennek, hanem a belső értékekre.

Sőt, épp emiatt vannak, akik a nagyon kelendő embereket kerülik, mert kicsit "más" értékrenddel rendelkeznek. Nem általános, de jellemzően a nem szerethető kategória. Én legalábbis úgy vettem észre.

2022. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan férfi, aki képtelen bármiféle kapcsolatot kialakítani egy nővel. Enne az oka lehet, hogy az illető csúnya, félénk, csóró, önbizalomhiányos stb. Vannak incelek, akik emiatt gyűlölik a nőket, de nem mindegyik incel ilyen. (Én is incelnek tartom magam, de nem gyűlölöm a csajokat) Sokszor általánosítanak, alfa férfi vs béta férfi, magukat jófiúnak tartják, még a szüleikkel laknak stb. Vannak, akiknek kizárólag szexre kell egy nő (bár erre ott van a prostizás) s vannak olyanok is, akik egy hosszútávú kapcsolatban gondolkodnak.

Én valahogy így értelmezem az incel fogalmát.

2022. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én incel vagyok?


Szűz vagyok 32 éves soha nem is csókolóztam még valamint randin sem volt soha és szórakozóhelyre sem merek elmenni mert félek tőle mivel zavarbajövős,pirulós vagyok.

Nem hibáztatom a nőket én magamat utálom és gyűlölöm. Tornázok valamint időnként úszok és futók is utóbbi kettőt a természetben ezzel kicsit tudok javítani a közérzetemen. A szüleimmel lakom van munkám és vágyom már nagyon hogy nővel lehessek de nem merek lépni mert félek.

2022. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!