Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hát van egy lány aki nagyon tetszik. Egy táborban találkoztunk. Hát szemeztünk meg minden, csak mire összeszedtem volna a bátorságomat hogy odamenjek hozzá már vége lett a tábornak( ilyen nyelvtanulás céljából elmentünk külfödre- én tábornak hívom). Nem egy suliba járunk, nincs meg a telefonszáma, se az msn-je. facebookon nem akarok ráírni, hogy mennyire tetszik, mert szerintem az nem illő. de esetleg ott le lehetne beszélni egy találkát? és a talin elmondani hogy tetszik? szépen őszintén? nagyon félős, teljes önbizalomhiánnyal szenvedő fiú vagyok. mások mondták hogy jóképű vagyok, de nem megy sehogyse. Segítsetek. előre is köszi és értelmes válaszokat szeretnék kapni ha lehet. Kössz
2010. szept. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet vele beszélni normálisan, végülis lehet az lenne a legjobb. Elkéred a telcsiszámát, aztán később meg valami találkozót megbeszéltek, meghívod egy kólára, vagy valamire, például, aztán lehet találkozni többször is, ha már kicsit többet dumcsiztatok kettesben. Aztán lehet hogy majd ő fog kezdeményezni ha megtetszel neki. Ezt sosem tudhatod :)
2010. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem facebookon írj neki, hogy mi van vele, stb. Aztán, hogyha jól és rendszeresen megy a beszélgetés kérdezd meg, hogy találkoztok-e. :)

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

tenyleg szedd ossze a batorsagod, es irj neki: )

ha szemezes volt, akkor csak szimpatikus lehetsz neki: )

hajra !: )

2010. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
főzz egy jó kis levest azt mindig segít
2010. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, megfogadnám csak szinte sosincs fent facebookon már 4 napja várom, hogy feljöjjön, egyéb ötlet? esetleg barátnője fent van a facebookon, tőle elkérhetném az msn címét?
2010. szept. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!